Zasnúbená je šiestykrát, mnohí si však všimli dôležitú vec. Detail zásnub Jennifer Lopez, ktorý prekvapil

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (imagenmiami)

Jennifer Lopez pred pár dňami oznámila, že sa zasnúbila so svojím partnerom Benom Affleckom, prostredníctvom milého videa. S Benom už bola zasnúbená pred 20-timi rokmi, no k oltáru sa nedostali.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Tyla, 52-ročná herečka a speváčka oznámila šťastnú správu prostredníctvom videa, ktoré v piatok zverejnila na svojej oficiálnej platforme. V krátkom klipe je vidieť, ako Jennifer Lopez dojemne obdivuje zásnubný prsteň so zeleným diamanom, ktorý jej daroval 49-ročný herec. Do klipu umiestnila pieseň, ktorá má zvláštny význam pre Jennifer aj Bena.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @jennifer_jilo

Dôležotý odkaz

Ide totižto o pieseň z roku 2002, kedy Jennifer vydala album This Is Me… Then. Vtedy Jennifer nahrala pieseň s názvom Dear Ben, ktorá bola venovaná práve jemu. Fanúšikovia si to okamžite všimli a tešili sa, že takto poukázala na ich vzťah predtým. Ben a Jen boli považovaní za jeden z najsilnejších párov v roku 2000 a keď sa zasnúbili, nikoho to neprekvapilo. Ben vtedy Jennifer požiadal o ruku prsteňom s ružovým diamantom.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela 🇵🇱 (@gabriela_jlover)

Svadbu odložili len jeden deň pred obradom v roku 2003, kedy ako dôvod uviedli pozornosť médií. V roku 2004 potvrdili, že ich vzťah sa skončil. Po dlhých rokoch si však k sebe opäť našli cestu. Jennifer Lopez bola predtým zasnúbená už 5-krát a svoj posledný vzťah s Alexom Rodriguezom, s ktorým bola taktiež zasnúbená, sa oficiálne skončil pred rokom.

Najnovšie články