Takto správy ešte nikto nemoderoval. Viktor Vincze ide opäť príkladom a fanúšikovia sú nadšení

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (viktorvincze)

Moderátor televíznych novín a manžel Adely Vinczeovej, Viktor Vincze, na sociálnych médiách často robí osvetu o triedení odpadu, vyhadzovaní vecí, ale aj ničení prírody.

Článok pokračuje pod videom ↓

Neštíti sa zabŕdnuť aj do citlivých tém, ktoré ľudí rozčuľujú a s radosťou ponúka osvetu tým, ktorí o to stoja. Na svojom Instagrame propaguje cestovanie mestskou hromadnou dopravou a nedávno taktiež dopodrobna rozobral diskusiu o jednorázových alebo látkových plienkach. Všetky zaujímavé informácie si pritom uložil vo svojom profile a fanúšikom odpoveal na všetky otázky, ktoré mu kládli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viktor Vincze (@viktorvincze),

Robí osvetu

Robenie osvety medzi ľuďmi v tejto oblasti je skutočne prínosné. Vikto Vincze je na sociálnych sieťach známy aj tým, ako sa správa ku svojej manželke Adele a aké nádherné veci o nej napíše. Najnovšie však svojich fanúšikov, ale aj kolegov v televízii Markíza, prekvapil zaujímavým, no pochopiteľným kúskom oblečenia.

Oblek zo sekáča

„Kostymérky v televízii rozhodli, že potrebujem nový oblek. Takticky som využil zaváhanie, že presne nedefinovali slovo “nový” a tak som, čisto technicky, ich zadanie splnil – priniesol som do kostymérne nový kus oblečenia, ktorý tam predtým nebol. No oblek som si kúpil v sekáči. Televízia s tým nemala problém a tak som v ňom už aj tento týždeň rovno odvysielal Televízne noviny,“ napísal na Instagrame.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viktor Vincze (@viktorvincze),

Nie je dokonalý, ale to je jedno

„Nikto si nič nevšimol, no keď sa naň pozriete poriadne, samozrejme, nie je dokonalý. Ale pýtam sa, no a? Veď ani moje vlasy, tvár, postava, či uzol na kravate nebývajú dokonalé. Dobre, chrup áno, ale preň som si v zubárskych kreslách odtrpel svoje! Neznamená to, že už si nikdy žiaden naozaj nový oblek nekúpim. No aj našim blízkym, priateľom a kolegom dávame druhú šancu. Tak prečo nie občas aj textilu, ktorý by možno smutný skončil niekde na skládke. Teším sa, že Markíza ako silné médium dokáže s nadhľadom takýmto odvážnym spôsobom posúvať divákom odkaz o udržateľnosti cez vlastné tváre.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viktor Vincze (@viktorvincze),

Je dôležité na to upozorniť

Odevný priemysel patrí medzi najväčších znečisťovateľov našej planéty. Je preto veľmi dôležité, aby sme sa zamerali na to, čo kupujeme a hlavne, odkiaľ naše oblečenie pochádza a či vôbec potrebujeme vo veľkom nakupovať. Je úžasné, že sa práve známe osobnosti snažia na to upozorniť a dávajú pozitívny príklad všetkým, ktorí si myslia, že to nemá zmysel. Krok Viktora Vinczeho si na sociálnych sieťach vyslúžil veľké množstvo pozitívnych ohlasov a nadšenia.

A čo vy? Nakupujete v sekáčoch?

Najnovšie články