V Cannes sa začal 72. ročník filmového festivalu. Odvážne šaty tejto herečky už stihli všetkým vyraziť dych (fotogaléria)

Lucia Mužlová

Foto: TASR/AP

Vo francúzskom meste Cannes sa v utorok večer začína 72. ročník medzinárodného filmového festivalu. Predstavia sa na ňom celovečerné filmy z 25 krajín sveta vrátane Slovenska, z ktorých 21 bude súperiť o Zlatú palmu, hlavnú trofej festivalu.

Dvanásťdňovú prehliadku odštartuje projekcia zombie komédie amerického nezávislého režiséra Jima Jarmuscha The Dead Don’t Die (Mŕtvi neumierajú). Verejnosti sa na úvod festivalu predstavia aj členovia poroty, ktorú vedie mexický režisér a producent Alejandro González Iňárritu. Medzi avizovanými filmovými novinkami, ktoré na tohtoročnom Cannes pútajú najväčšiu pozornosť, je komediálna dráma Once Upon a Time in Hollywood (Vtedy v Hollywoode) od Quentina Tarantina či snímka Rocketman o živote hudobníka Eltona Johna, ktorý avizoval svoju účasť na premiére. Prvé fotografie z festivalu si môžete pozrieť v galérii.

Otvorenie sa nieslo vo veľkom štýle a filmové hviezdy sa opäť predviedli v nádherných šatách. Opäť sa tu objavili aj odvážne kúsky. Herečka Alessandra Ambrosio bola v červenej róbe s rozparkom, ktorý odhaľoval viac ako zahaľoval. Odvážny outfit si obliekla aj Nadine Leopold, ostatné už boli v klasickom, no veľkolepom štýle.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Colibrí Magenta (@colibrimagmx) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by News Khabri Bollywood (@nkbollywood) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Style and haute couture 💄👗🛍👠 (@style_and_haute_couture) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erin Ayanian Monroe (@erinayanianmonroe) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by aufeminin (@aufeminin) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marie Claire Australia (@marieclaireau) on

0
Komentovať