Firma vám zaplatí, že budete piť víno na dovolenke. Práca snov má len jednu podmienku

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Ak patríte k milovníkom vína, je viac než jasné, že táto práca bude pre vás ako stvorená. Teraz môžete dostať zaplatené za to, že budete na dovolenke piť víno.

Ako uvádza portál Tyla, Majestic, najväčší špecializovaný predajca vína v Spojenom kráľovstve, hľadá niekoho, kto by pil víno na dovolenke, a dostal za to zaplatené. Práca je dobre platená a cieľom je pomôcť zistiť, či chutí víno lepšie na dovolenke ako z pohodlia domova. Nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti s degustáciou vína, aby ste mohli prácu vykonávať.

foto: Unsplash

Výlet, ktorý stojí za to

Musíte len odísť na tri dni do Portugalska a dokonca si so sebou môžete zobrať kamaráta, ktorý pôjde s vami. Spoločne pocestujete do vinice Quinta Da Boavista v Portugalsku, aby ste na tri dni ochutnali víno z Majestic’s Spain & Portugal Summer Case a potom sa vrátili domov, aby ste urobili presne to isté. Potom len musíte odpovedať na otázku či vám víno chutí viac doma, alebo v zahraničí. Okrem toho dostanete aj letenky a ubytovanie.

Ako chutí víno?

Výlet bude zahŕňať degustáciu vína, ale aj prehliadku vinohradu na koni, či návštevu vínnej pivnice a trojchodový obed. Konečné zistenia budú zverejnené na stránke. Pokiaľ sa chcete uchádzať o prácu, musíte napísať 200-slovný list o tom, prečo ste práve vy tou správnou osobou. Prihlášky sa otvorili 3. augusta a prihlasovanie trvá do 19. augusta. Cesta je naplánovaná na september. Bohužiaľ, prihlásiť sa môžu len obyvatelia Spojeného kráľovstva nad 18 rokov.

0
Komentovať