Je medzi Harrym a Meghan nadobro koniec? Ďalšie správy urobili za dohadmi jasnú bodku

Hyriaková Kristína

Reprofoto: Youtube (Netflix)

V poslednom čase sa v mnohých médiách objavili správy, že medzi princom Harrym a jeho manželkou Meghan Markle je koniec. Harry vraj dokonca kontaktoval aj rozvodových právnikov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Samotná dvojica sa ku klebetám nevyjadrila, dokonca ich paparazzovia zachytili niekoľkokrát na verejnosti, kde rozhodne nepôsobili ako pár, ktorý si prechádza rozchodom. Správy sa však odvolávali na to, že Harry ani nebýva doma, ale má kúpenú izbu v hoteli v blízkosti ich domu.

Foto: profimedia

Ich vzťah je v poriadku

Aj portál Radar Online tvrdí, že dvojica sa snaží svoj vzťah uzdraviť a obnoviť puto, ktoré medzi nimi je. Zdroj uviedol, že sa snažia zistiť, čo ich zasiahlo a čo ich vzťah pokazilo. Tvrdia tiež, že Harry nezapadá do Meghaninho sveta a momentálne hľadá seba samého. Radar Online je však bulvárny magazín, ktorého tvrdenia sa len zriedka skutočne zakladajú na pravde.

Správy o rozchode boli vymyslené

Ako informuje portál Markíza s odvolaním sa na informácie portálu Page Six, všetky správy o rozchode a manželskej kríze sú vymyslené a nepravdivé. Pár si neprechádza žiadnym odlúčením ani rozchodom. Momentálne pôjde princ Harry na cestu do Afriky, kde bude nakrúcať dokument. Obaja bojujú s financiami, keďže sa snažia zarobiť dostatok na to, aby zvládli život v Kalifornii, na aký sú zvyknutí.

Najnovšie články