Neverili tomu, čo našli v albume. Manželia sa našli spolu na 11-ročnej fotografii dávno predtým, ako sa spoznali

Lucia Mužlová

Kto má byť obesený, nebude utopený. Aspoň tak to tvrdí (morbídna) životná múdrosť.  Tento neuveriteľný príbeh však potvrdzuje pravdivosť tohoto tvrdenia. Čo nás čaká, to nás neminie. Keď sa dvaja majú stretnúť a byť spolu, jednoducho sa stretnú. Nad týmto príbehom čínskeho páru ostáva rozum stáť. To, aký je osud nevyspytateľný, im ukázala jedna, na prvý pohľad banálna fotografia. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Všetko sa to začalo návštevou May Fourth Square, obľúbenej čínskej turistickej atrakcie. Medzi turistami sa ocitli aj dospievajúci Ye a slečna menom Xue. Oboch tam zobrali mamy ako tínedžerov. Prečo sa však rozhodli prezerať si staré fotografie? Manželia, ktorí sa zobrali v roku 2011, majú spolu dvojičky. Nevedeli sa však zhodnúť na tom, na koho sa viac podobajú. To ich viedlo k tomu, aby si začali prezerať staré fotografie z minulosti. Pani Xue ukazovala manželovi 11 rokov starú fotografiu, na ktorej je odfotená pred jedinečnou pamiatkou. Jej manžel však zistil, že v pozadí fotografie je on. Dokonca mal i fotografiu z toho istého miesta. Pre oboch to bol poriadny šok.

Náhody naozaj existujú. Tu je dôkaz

Ešte zaujímavejšie bolo ich zistenie, že si obaja urobili fotografiu, v tom istom okamihu. To, že sa stretli na jednom mieste, na ktorom nie je núdza o turistov, sa dá pochopiť. No to nepredstaviteľné načasovanie doslova vyráža dych.

Tento príbeh je dôkazom, že náš osud sa skladá zo série neuveriteľných náhod, ktoré nás dostanú presne tam, kde potrebujeme. Obom tínedžerom výlet do May Fourth Square naplánovali matky. Chlapcova matka sa však bohužiaľ výletu nedožila, pretože podľahla akútnemu zápalu slepého čreva. Chlapca tam nakoniec zobral nevlastný otec, zatiaľ čo Xue tam išla so svojou matkou. Príbeh tohoto páru však nie je jediný svojho druhu. Pred pár mesiacmi k podobnému zisteniu prišiel párik žijúci v Londýne. Tí sa spoznali na fotografii z dovolenky , ktorú ako deti strávili v Čiernej Hore.

https://www.instagram.com/p/BcNgVjTlfx8/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_profile_upsell_logged_in_control

Veríme,  že tento príbeh vleje nádej do srdca všetkým, ktorí neveria v to, že ich láska môže skutočne nájsť.

Pozri aj: Táto mamička vošla do mora a o pár minút porodila. Bizarnú situáciu sa podarilo zachytiť nič netušiacim turistom

independent.co.uk

Najnovšie články