Britney Spears odhalila 20-ročné tajomstvo, prišla o dieťa. Neuveríte, ako sa k nej zachoval Justin Timberlake

Dana Kleinová

Foto: Instagram (britneyspears) / profimedia

Speváčka si v minulosti prešla rôznymi kauzami, z ktorých väčšinou vyšla ako tá najhoršia. Očividne toho už mala dosť, keďže sa rozhodla vypovedať veci z jej uhla pohľadu a dokonca odhalila aj 20-ročné tajomstvo. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, popová ikona už čoskoro vydá svoje memoáre s názvom „The Woman in Me“, čo v preklade znamená „Žena vo mne.“ A hoci ešte nie je známe, čo všetko v nich Britney Spears spomenula, jedna vec vyplávala na povrch. Pred dvadsiatimi rokmi otehotnela so svojím bývalým priateľom Justinom Timberlakeom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Harper’s BAZAAR HK (@harpersbazaarhk)

Išla na potrat

Britney v memoároch vysvetlila, že hoci otehotnela, dieťa si nenechala a šla na potrat. Justin sa totiž nechcel stať otcom.

„Bolo to prekvapenie, ale pre mňa to nebola tragédia. Tak veľmi som milovala Justina. Vždy som čakala, že raz budeme mať spolu rodinu. Bolo by to oveľa skôr, ako som predpokladala,“ píše dnes už 41-ročná speváčka o tehotenstve v pripravovanej knihe.

„Ale Justin rozhodne nebol šťastný z tehotenstva. Povedal, že nie sme pripravení mať v živote dieťa, že sme príliš mladí,“ dodáva Britney. V knihe ďalej píše: „Keby to bolo len na mne, nikdy by som to neurobila. A napriek tomu si bol Justin taký istý, že nechce byť otcom.“

Britney opísala aj svoju skúsenosť s potratom, na ktorú dodnes nedokáže zabudnúť. Priznala: „Dodnes je to jedna z najbolestivejších vecí, aké som kedy v živote zažila.“

Ako zachytil portál TIME, Britney a Justin spolu chodili v rokoch 1999 až 2002 a speváčka neskôr odhalila, že sa s ňou spevák rozišiel esemeskou. Spevák navyše využil ich rozchod na to, aby spropagoval svoj nový album a vo videoklipe k jednej skladbe dokonca naznačil, že sa pár rozišiel kvôli tomu, že ho Britney podviedla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cultura Pop 💋 (@culturapopec)

Skladba pre jej nenarodené dieťa

Najnovšie články