Na benzínke V Brne našli brutálne zavraždené bábätko. Malo len 3 mesiace

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Naši českí susedia vyšetrujú prípad takej hroznej vraždy, že si to mnohí z nás ani nevedia predstaviť. Brutálne zavraždené trojmesačné bábätko našli v aute na čerpacej stanici na kraji Brna.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informovala televízia Prima, tento hrozný čin mala mať na svedomí matka bábätka. Žena skončila v policajnej cele. Zatiaľ nie je jasné, čo 21-ročnú ženu mohlo k takémuto brutálnemu zločinu viesť.

Foto: pixabay

Bábätku sa nedalo pomôcť

Podľa televízie bol čin taký ohavný, že aj skúsení kriminalisti, ktorí prišli na miesto činu, mali čo robiť, aby skryli emócie v nich. Malé dieťa našli neďaleko čerpacej stanice v zaparkovanom aute v kaluži krvi. Vedľa auta stála jeho matka a podľa svedkov malo dieťatko rozbitú hlavu. Už na prvý pohľad bolo jasné, že bábätku sa nedá pomôcť a zdravotníci po príchode skonštatovali, že zomrelo ešte pred ich príchodom.

Hrozí jej 20 rokov

Žena sa mala pohybovať v okolí ľudí bez domova a nie je jasné či s malým dieťaťom v aute prespávala, alebo mala niekam namierené. V prípade, že sa preukáže jej vina, jej za vraždu hrozí 20 rokov väzenia alebo výnimočný trest.