Má nový zostrih, aj Mercedes. Takto si Plačkovej syn Dion užíva luxusný život

Dana Kleinová

Foto: Instagram (queen.plackova)

Zuzana Strausz Plačková je známe meno internetu. Po mnohých škandáloch a vystupovaniach v reality show je však dnes influencerka najmä úspešná podnikateľka a milujúca mama. A jej syn Dion má doslova všetko. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Dion, syn Plačkovej a Reného Strausza, má už 8 mesiacov a jeho rodičia sú z neho nadšení. Plačkovej kedysi pikantné fotky nahradili zážitky s jej synčekom, o ktoré sa delí s fanúšikmi a tí sa z malého influencera tešia rovnako ako ona. V najnovšom príspevku Plačková ukázala darček, ktorý synovi kúpila a vyvolala tým rôzne reakcie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENE STRAUSZ (@rene.rendy)

Dostal Mercedes

K 8. mesiacom dostal malý Dion detský Mercedes Benz. Vo videu, ktoré Plačková zverejnila, sa najmladší Strausz hrá s volantom a túto luxusnú hračku využíva aj inak! „Ako tak pozerám za chvíľku budeme už aj chodiť. Strašne to letí až sa mi chce plakať,“ napísala k príspevku Plačková a vo videu je jasne vidieť, ako sa Dion pridržiava volantu a snaží sa postaviť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova)

Je ostrihaný

Popri reakciách na šikovnosť malého Diona sa v komentároch rozprúdila aj debata o Dionových vlasoch. Je totiž ostrihaný. Celú debatu započal komentár jednej fanúšičky, v ktorom napísala: „Mě by zajímalo, kolik matek vám napsalo, že jste ho ostříhali před 1 rokem.“ 

Odpoveď Plačkovej znela: „A čo má chodiť vlasatý jak dievčatko.“ 

Jej fanúšičky sa hneď chopili vysvetľovania známej povery, že sa dieťa nesmie do jedného roka ostrihať, inak mu stmavnú vlasy, alebo že sa mu tým dokonca odstriháva kus rozumu, či kus života.

Už ho nezakrývaj