Zúčastnil sa natáčania Take me Out, a potom spáchal samovraždu. Mladíkovi k otrasnému činu zrejme dopomohla aj šou

Lucia Mužlová

Nová zoznamovacia šou televízie Joj s názvom Take Me Out u nás rozprúdila diskusie o tom, či takýto formát má mať na našich obrazovkách miesto. Určitú dávku kontroverzie však vyvolala aj anglická verzia tejto šou, ktorá sa spája so samovraždou účinkujúceho.

Článok pokračuje pod videom ↓

Charlie Watkins mal len 22 rokov, keď jeho spolubývajúci objavil jeho telo. Bolo to štyri mesiace po nakrúcaní šou Take Me Out a všetko nasvedčovalo tomu, že je v poriadku. Cez televízny program sa snažil tú pravú, keďže počas štúdia na York University sa v predchádzajúcich vzťahoch sklamal. Vyšetrovanie však ukázalo, že so šou môže súvisieť aj jeho samovražda.

Keďže proces filmovania v štúdiu v Maidstone trval štyri dni, Charlie nemohol ísť niekoľko dní do práce. Bol však ešte v skúšobnej lehote a podľa jeho brata Harryho nikoho v York Chocolate Story neinformoval o svojej absencii. Okrem toho pri natáčaní nemal so sebou mobilný telefón a zmeškal tak aj hovor z práce. Preto sa jeho nadriadený rozhodol ukončiť s ním spoluprácu.

More tragic details have emerged about the death of Take Me Out contestant Charlie Watkins. Just so sad… http://bit.ly/2xQm1uJ

Posted by Closer Magazine on Wednesday, 20 September 2017

Prácu v čokoládovni mal veľmi rád, bol v nej šťastný. Počas natáčania Take Me Out s ním však ukončili pracovný pomer,“ priblížil situáciu jeho spolubývajúci Swabir Abdul Rahmam. Okrem toho Charlie prišiel vo veku 9 rokov o matku, neskôr o starú mamu, starého otca a tetu – a to všetko v priebehu piatich rokov. Všetky tieto udalosti Charlieho hlboko ovplyvnili. Nikto z jeho okolia však netušil, že tieto problémy ho trápili doteraz, predpokladali, že mu je už lepšie.

Rodina sa preto rozhodla, aby časť, v ktorej Charlie vystupoval, bola vysielaná na jeho počesť. Rodina okrem toho založila aj zbierku v jeho mene, aby pomohli aj ostatným, ktorých trápia myšlienky na samovraždu či majú iné psychické problémy.

Pozri aj: Problémy v kráľovskej rodine! Rodičia spolužiakov princa Georgea sú proti chlapcovi, ktorý chodí do školy s ich deťmi. Tu je dôvod prečo

zdroj: babskeveci.sk, unilad.co.uk