Stačil jeden výrok a opäť pobúrila mnohých ľudí: Meghan Markle sa posťažovala na to, ako si nemohli dovoliť dom za 14 miliónov

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Meghan Markle prezradila niečo zo svojho súkromia a opäť tým pobúrila mnohých ľudí. Prezradila, ako sa po odchode z kráľovskej rodiny spolu s princom Harrym bála, že si nemôžu dovoliť kúpiť svoj vysnívanívaný dom v Kalifornii.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o tom portál Tyla. Po tom, čo sa Sussexovci rozhodli presťahovať do Kalifornie, čelili niekoľkým výzvam pri výbere nového domova. Meghan povedala, že sa zamilovali do kaštieľa v Montecito, ale cena v hodnote niekoľkých miliónov dolárov takmer zničila ich sny. „Hľadali sme v tejto oblasti a tento dom sa stále objavoval,“ povedala. Luxusná nehnuteľnosť má 9 spální a cenu viac ako 14 miliónov dolárov.

Foto: profimedia

Jej vyjadrenia pobúrili

„Nemali sme prácu, takže sme sa na ten dom ani nechceli pozrieť. Je to ako keď si mladý a hovoríš si, že sa nechceš ísť pozerať na všetky tie veci, ktoré si nemôžem dovoliť.“ Nakoniec sa im to však aj tak podarilo a vedeli, že je to ich domov, o ktorom sú presvedčení aj teraz. Odkedy obaja odstúpili od svojich kráľovských povinností, majú zmluvy so Spotify či s Netflixom.

Niekoľko zle mierených slov

Jej vyjadrenia však opäť mnohých ľudí pobúrili, pretože hovorila o tom, ako si „nemohla dovoliť tak drahý dom“ keď mnohí ľudia žijú na hranici chudoby a trpia hladom. Zdá sa však, že čokoľvek Meghan Markle povie či urobí, vyvolá hlavne pohoršenie. Jej slová možno nie sú myslené zle a už vôbec nie provokačne, avšak úmysel jej nevychádza.

Harry a Meghan
Foto: archív TASR/AP

V rozhovore pre Cut už raz pobúrila, keď prehovorila o tom, ako jej jeden z účinkujúcich vo filme Leví kráľ, pôvodom z Južnej Afriky povedal, že keď sa vydala do kráľovskej rodiny, tešili sa, ako keď bol Mandela prepustený z väzenia. Nelson Mandela bol bojovník proti rasistickej politike a strávil niekoľko rokov vo väzení. Mnohí kritici si myslia, že to spomenula ako sebapropagovanie a rozhodne to nebolo vhodné.