Problémy v kráľovskej rodine! Rodičia spolužiakov princa Georgea sú proti chlapcovi, ktorý chodí do školy s ich deťmi. Tu je dôvod, prečo

Monizz

Akoby to bolo včera, keď šťastná Kate s Williamom ohlásili, že čakajú prvé dieťa. Akoby to bolo včera, keď celý svet sledoval fotografie mladého manželského páru s dieťatkom v náručí, ktorému už vtedy prorokovali kráľovskú korunu. A akoby to bolo včera, keď sa princ George hanblivo dostali v prvý deň do Thomasovej súkromnej školy v Battersea.

Článok pokračuje pod videom ↓

View this post on Instagram

Via Chris Jackson

A post shared by Prince George of Cambridge 💜 (@princegeorgepictures) on

Dnes je z neho veľký prvák, no v škole sa už stihol popasovať s kráľovským bremenom. Keď si odmyslíme, že tak malý chlapec sa musel pasovať s početnými novinármi, ktorí ho fotografovali, keď vystresovaný prichádzal len s otcom k pani učiteľke, len v priebehu prvého týždňa všetci vedeli, čo princ obedoval, aké mal predmety či ako do školy cestoval.

View this post on Instagram

George this morning

A post shared by Prince George of Cambridge 💜 (@princegeorgepictures) on

Nebezpečná maniačka

Sprvu sa rodičia detí navštevujúcich Thomasovu súkromnú školu tešili, že ich ratolesti budú vyrastať a študovať s kráľovským chlapcom. Aj keď časť verejnosti krútila hlavou nad tým, že rodičia nedali princa do tej školy, kam chodil aj jeho otec, strýko či starý otec, postupne sa so situáciou zmierili a stačil jediný pohľad na roztomilého blondiačika, aby ich srdcia boli opäť roztopené.

https://www.instagram.com/p/BLCt4lBg1No/?taken-by=georgealexanderlouishrh

Dnes je však všetko inak. Do areálu školy už niekoľkokrát vstúpila neznáma žena. Ako sa ukázalo, dotyčná osoba je posadnutá princovými rodičmi Kate a Williamom a škola má podozrenie, že žena sa chystá uniesť budúceho monarchu. Podozrenia zatiaľ nie sú potvrdené, no faktom ostáva, že žena sa do areálu školy vkradla aj napriek ochrane. Keď sa v škole objavila po druhýkrát, mala na chrbte obrovský batoh. Učiteľky to veľmi vystrašilo a okamžite zalarmovali políciu.

Znepokojená kráľovná

Kráľovská rodina je incidentami mimoriadne znepokojená, a tak sa princ William rozhodol posilniť stráže. Neobišlo sa to ale bez frflania. Rodičia Georgových spolužiakov sú z toho vydesení a tvrdia, že princova prítomnosť je nebezpečenstvom pre ich deti.

„Takéto incidenty nás desia. Princ George by už nemal chodiť do tejto školy. Všetky mamičky sa zhodujú, že jeho prítomnosť ohrozuje naše deti a aj miestnych obyvateľov,“ povedala matka jedného z princových spolužiakov.

Briti sa oprávnene obávajú každého podozrivého človeka. Nielen kvôli svojim deťom, ale aj kvôli stále neutíchajúcim teroristickým hrozbám, ktoré Britániu sužujú. V týchto dňoch už škola prešla na vyšší stupeň stráženia, každú hodinu obieha školu hliadka, prapravnuk kráľovnej Alžbety prichádza do školy s ochrankou. Aj napriek kamerovému systému má škola hlavnú bránu prakticky stále otvorenú, preto sa do areálu môže prešmyknúť doslova ktokoľvek. Rodičovská úzkosť sa preto dá pochopiť. Cieľom ženy síce môže byť len jeden chlapec, no ohroziť môže všetkých naokolo.

https://www.instagram.com/p/BK9YVmXgoem/?taken-by=georgealexanderlouishrh

Na druhej strane si treba uvedomiť, že aj samotný princ George je v jeho veku a v prebiehajúcej životnej etape citlivý. Na drobnohľad novinárov si už zrejme zvykol, no útoky na svoju osobu taký malý chlapec len ťažko pochopí. Navyše, ak sa do školy mimoriadne tešil a mal radosť aj z nových kamarátov. Je možné, že tých tak skoro mať nebude, keďže niektorí rodičia deťom hrozia, aby sa v blízkosti princa nezdržiavali.

Ako by ste sa s podobnou situáciou ako rodičia vyrovnali vy?

Pozri aj: Klimatológovia varujú! Tohtoročná zima bude najchladnejšia za posledných 100 rokov! Čaká nás 120 dní snehovej pokrývky?

zdroj: babskeveci.sk (Monika)