Tom Hanks sa po týždni ohlásil z karantény. Zverejnil novú fotografiu, ľuďom vyčarila úsmev

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (tomhanks)

Populárny herec Tom Hanks spolu so svojou manželkou Ritou Wilson len nedávno oznámil, že boli pozitívne testovaní na koronavírus. Svojim sledovateľom na Instagrame sľúbil, že bude pravidelne informovať o tom, ako to celé prebieha a svoj sľub dodržal.

 

Ako informuje portál Unilad, 63-ročný herec je spolu so svojou manželkou v karanténe v Austrálii a zdá sa, že aj keď je to veľmi vážne, obaja zostávajú optimistickí. Veria tomu, že sa veľmi rýchlo zotavia.

„Dobrá správa. Týždeň po pozitívnom testovaní a týždeň v izolácii. Príznaky máme rovnaké. Nemáme však horúčku,“ napísal a zároveň dodal, že skladanie prádla a umývanie riadu sa pre neho stalo novým športom. Vtipne zdieľal svoj písací stroj, ktorý je značky Corona.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tom Hanks (@tomhanks),

Ozval sa aj jeho syn

Svoj príspevok ukončil slovami, že sme v tom všetci spolu. Zároveň sa ozval aj syn Toma Hanksa, 29-ročný Chet, ktorý sa snažil upokojiť ľudí počas živého prenosu. „Áno, moji rodičia sú pozitívni na koronavírus. Obaja sú v Austrálii, pretože môj otec tam nakrúcal film, ale práve som s nimi telefonoval a sú v poriadku, nie sú ani veľmi chorí. Obaja sú v pohode a prechádzajú si potrebnými zdravotnými opatreniami. Nemyslím si, že je to niečo, čoho by sme sa mali veľmi báť, oceňujem však všetkých, čo sa snažia robiť potrebné opatrenia… všetko bude v poriadku,“ povedal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tom Hanks (@tomhanks),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tom Hanks (@tomhanks),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tom Hanks (@tomhanks),

Informoval na sociálnych sieťach

Tom Hanks informoval o tom, že má aj s manželkou koronavírus, na Instagrame. Podľa jeho správy sa zrazu začali cítiť unavene a mali bolesti celého tela, taktiež však aj mierne horúčky. Všetko zobrali zodpovedne a nechali sa testovať, pričom testy vyšli pozitívne na koronavírus. Podľa ich správ budú izolovaní a pozorovaní dovtedy, kým to bude nevyhnutné a budú dodržiavať pokyny lekárov. „Budeme svet informovať a aktualizovať. Starajte sa o seba.“

Je dôležité, aby ľudia, ktorí majú potvrdení koronavírus, ale aj ľudia, ktorí niekam cestovali či mohli byť nakazení, zostali v domácej karanténe a s nikým sa nestretávali. Pri voľnom pohybe môže nakaziť veľké množstvo ľudí, preto je naozaj podstatné, aby sme boli zodpovední.