Tomáš Tarr reaguje na rozchod s Marcelou. So slzami v očiach priznal, že odchádza zo Slovenska

Dana Kleinová

Foto: Instagram (tomas_tarr)

Známy televízny nápadník nezvládol rozchod. Nával emócií ho donútil zbaliť si kufre. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás informovali v predošlom článku, Tomáš Tarr a Marcela Dolniaková oznámili rozchod. Pár neprezradil dôvod rozchodu, ale povedali, že ostali kamaráti. Marcela neskôr v príbehu na svojom instagrame vyvrátila, žeby sa nechala ovplyvniť slovami Petrany, ktorá tvrdila, že ich obe Tomáš počas vzťahu podvádzal. Petrana si tiež neodpustila vyjadrenie a k rozchodu jej bývalej súperky a bývalého priateľa natočila video.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Zastala sa ho

Len pár dní predtým, než oficiálne ohlásili rozchod, sa Marcela Tomáša zastala v komentároch na sociálnej sieti. Influencer Oski Barami zdieľal krátku ukážku z rozhovoru s Petranou, v ktorom hovorí o vzťahu s Tomášom. Petrana si nebrala servítku pred ústa a prezradila všetko zlé, čo jej Tomáš kedy urobil. To sa očividne nepáčilo Marcele, ktorá sa rozhodla zareagovať.

„4 mesiace po rozchode v každom jednom podcaste zhadzovať niekoho o kom tvrdila že ho ľúbi. Každá minca má dve strany, ja už iba čakám kedy sa Tomáš vyjadrí, aby ľudia pochopili, udalosti, ktoré sa diali a ako slečna vo vzťahu fungovala. Ale v tomto prípade Tomáš ostal gentlemanom a ich vzťah radšej nevyťahuje verejne. Ale tak chápem už nie je o čom rozprávať v podcastoch okrem onlyfans a bývalom vzťahu aby boli kliky. Petranka skús sa už posunúť a rozprávať v podcastoch o svojich plánoch do budúcna a živote čo žiješ teraz, alebo to nie je natoľko zaujímavé ako to že sa mi Tomáš ozval na konci vzťahu, lebo si fungovala ako fungovala? Je to medzi vami ja ťa verejne zhadzovať nejdem, ale už to trošku hrotiš nemyslíš?“ napísala v komentári.

Ako sme písali predtým, Marcela sa zastala Tomáša viackrát a písala, že je unavená z toho, že ho neustále osočujú. Nič tak nenasvedčovalo tomu, že by mali každú chvíľu oznámiť koniec vzťahu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 💈Priscilla Versluis💈 (@priscill.barber)

Je z toho zdrvený

Tomáš sa k rozchodu dlho nevyjadroval a jeho jediné vyjadrenie bolo v komentároch Marcelinho príspevku. Napísal: „Ďakujeme za Vašu podporu, Marcela a ja ako písala sme sa rozišli s rešpektom a naďalej tu budeme jeden pre druhého v živote.“ 

Následne pridával príbehy, ktoré s ich vzťahom vôbec nesúviseli a takmer to vyzeralo, že sa k rozchodu ani nevyjadrí. To sa však včera zmenilo a Tomáš priznal, že bol pre neho koniec vzťahu naozaj emotívny.

Ako zaznamenal portál ODZADU, Tomáš pridal do svojho príbehu video, kde mal slzy v očiach. Hovorí v ňom: „K rozchodu sa vyjadrovať nebudem, pretože je to medzi mnou a Marcelkou. Ja si ju naozaj vážim a naozaj má miesto v mojom srdci a ďakujem za správy, ktoré mi posielate. Nie je to momentálne ľahké obdobie pre mňa, ale nejak to zvládnem.“

Dnes už však toto video nenájdete. Jediné, čo zdobí Tomášov profil, je odkaz, že odchádza zo Slovenska.

Foto: Instagram (tomas_tarr)

Najnovšie články