Známa speváčka trpela úzkosťami kvôli postave. Teraz sa už nehanbí a vyzerá úžasne

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (xtina)

Christina Aguilera občas trpela úzkosťami kvôli svojej postave. Bola k sebe veľmi kritická a vždy sa snažila na seba tlačiť, aby bola čo najlepšia.

Článok pokračuje pod videom ↓

39-ročná hitmakerka pripustila, že kvôli svojej postave trpela úzkosťami. Akko však uvádza DailyMail, teraz už má na to iný názor a vie, že každý má svoju vlastnú cestu. „Buď k sebe milý. Všetci kráčame svojou vlastnou cestou, takže nemá zmysel sa porovnávať. Plávaj vo svojej dráhe. Ak strácaš čas pozeraním cez rameno, aby si videl, čo robia ostatní, stratíš cieľ z dohľadu,“ povedala pre L’Officiel Italia.

Foto: profimedia
Foto: profimedia

Ľudia musia byť láskaví

Speváčka tiež povedala, že ľudia k sebe musia byť láskaví. „Nechajme sa byť tým, čím sme. Často som sa zrazila so svojimi úzkosťami, bola som k sebe prehnane kritická, ale nikdy som neprestala hľadať nové spôsoby, ako sa posunúť ďalej bez toho, aby som sa nezabudla chrániť.“ 

Foto: profimedia

Diétu držať nebude

Trvá na tom, že ľudia musia prekonať skutočnosť, že nebude držať diétu, pretože je jedinečná a aj keď ju okolitý svet a spoločnosť nemusí považovať za peknú a dokonalú, vôbec jej to neprekáža. „Nebudem držať diétu, prekonajte to,“ povedala. „Každý z nás je jednotlivec a ľudia vás súdia na základe vašich rozdielov, podľa toho, čo vás robí jedinečnými. Musíte prijať svoju krásu a ísť do pekla so všetkým ostatným,“ povedala partnerka Matthewa Rutlera. Ďalej dodala, že skutočná krása je pre ňu spoznať ľudí a premietnuť si to, čím sú, v ich nezameniteľnom svetle.

Foto: profimedia
Foto: profimedia

Speváčka Christina Aguilera je dlho považovaná za nádhernú ženu, hoci jej váha skákala podľa fázy života, v ktorej sa nachádzala. Napriek tomu ju ľudia milujú a svorne tvoria, že určite nezáleží na jej postave.

Najnovšie články