Dlhoočakávaná vianočná reklama je tu. Skrýva v sebe to najkrajšie posolstvo a dojme vás k slzám

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (Disney UK)

Akonáhle prejdú Dušičky a v iných krajinách Halloween, veľa ľudí začne rozmýšľať nad Vianocami. Sú to však hlavne spoločnosti, ktoré začínajú so sviatočnými reklamami.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, je to práve Disney, ktorý každý rok vypúšťa do sveta krásne vianočné reklamy. Ani v roku 2022 tomu nie je inak. Táto vás určite dostane. Má názov Gift, teda darček a poukazuje na silu rodiny a spolupatričnosti aj v časoch zmien. Reklama je posledným dielom trilógie Disney From My Family To Yours – Od našej rodiny pre vašu, pričom sleduje príbeh rodiny už od roku 2020.

Vianočná reklama má svoje pokračovanie

Ukázali vianočné tradície, nevlastných rodičov a terazdiel rozpráva malá Ella, najmladší člen rodiny. V krásnej reklame odovzdá svoju plyšovú hračku novonarodenému súrodencovi pri ich prvom stretnutí, čím ich privíta v rodine. Pôvodný soundtrack hrá Jessica Darrow, ktorá nahovorila Luisu Madrigal vo filme Encanto z roku 2021.

„Sviatky majú špeciálne miesto v mojom srdci a aký je lepší spôsob, ako ich osláviť, ako stretnúť sa s rodinou a blízkymi či radosť z hudby?“ povedala. Reklama je opäť v spolupráci s nadáciou Make A Wish.