Na obrazovky sa vrátili Nákupné maniačky. 100-tisícový šatník najnovšej súťažiacej všetkých dorazil, nechýbajú luxusné kusy

Dana Kleinová

Foto: Instagram (k.a.t.k.a.k.a)

Nová séria nákupnej relácie sa vrátila na obrazovky. Predstavila sa prvá pätica súťažiacich. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Topky, v prvom týždni novej éry Nákupných maniačok budú súťažiť asistentka Katarína, mamička na rodičovskej dovolenke Romana, majiteľka obchodu s módou Monika, učiteľka Františka a stylistka Katka. Práve posledná menovaná súťažila ako prvá a zaujala nielen porotcov, ale aj divákov.

Témou týždňa je „luxusný ľan“ a za svoj outfit si Katka Kadlecová vyslúžila 33 bodov z celkových 40.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Luxusný šatník plný drahých kúskov

Zatiaľ čo Katka hľadala v nákupnom centre perfektný outfit, jej súperky zas prehľadávali jej šatník. V tom nechýbali exkluzívne kúsky za tisícky eur, ktorými sa neskôr pochválila aj samotná Katka. V krátkom videu, ktoré zverejnila TV JOJ na sociálnej sieti, Katka ukazuje svoje najdrahšie outfity, zatiaľ čo má na sebe fialové šaty. Tieto šaty neskôr prezdieľala na svojej sociálnej sieti – sú značky SELF-PORTRAIT a momentálne sú vo výpredaji za 260 eur. Je tak jasné, že maniacky preferuje drahé kúsky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Za šaty si rada priplatí

Hneď na úvod predstavovania svojho šatníka Katka ukázala fialové šaty, ktorých sumou všetkých šokovala. Hovorí: „Tieto šaty sú asi najdrahším kúskom z môjho šatníka, pretože sú od zvučnej značky návrhárskej. Tieto šaty stáli 2 600 eur.“ Hneď potom ukázala ďalšie drahé šaty, ktoré podľa jej slov stáli len 700 eur a to kvôli tomu, že ich kúpila v detskom oddelení.

Nechýbala tiež kožená bunda, za ktorú maniačka zaplatila 4 000 eur.

Foto: Archív/TV JOJ Instagram (k.a.t.k.a.k.a)

Z peňaženky priateľa

Nadšená maniačka zároveň ukázala aj outfity, ktoré na sebe bude mať po zvyšok týždňa. Nechýbajú krátke tyrkysové šaty za viac ako 300 eur, či rifle za viac ako 250 eur. Obe tieto ceny sú navyše po zľave a nerátame k týmto sumám luxusné doplnky. Je tak vidieť, že Katka sa móde naozaj rozumie a je ochotná si za najnovšie trendy a kúsky priplatiť.

Teda, neplatí za ne ona. Neskôr totiž Katka priznala, že hoci má plný šatník luxusných kúskov, jej peňaženku to veľmi nezaťažuje. Povedala: „Väčšinu drahých kúskov mi kupuje môj partner. Takže moje srdce veľmi neplače, keď sa platí. Plače skôr jeho peňaženka.“

Foto: Instagram (k.a.t.k.a.k.a)

Najnovšie články