Keď sa Kate Middleton objavila na verejnosti, všetci zostali v šoku. Takto by ste si princeznú z Walesu nepredstavovali

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Princezná Kate nemá problém zašpiniť si ruky. To už niekoľkokrát dokázala. Teraz však debutovalo ako vedúca plukovníčka prvého pluku kráľovskej gardy, čo je titul, ktorý jej v lete udelil jej svokor, kráľ Karol.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa informácií HarpersBazzar Kate Middleton mala na sebe čierne nohavice a šnurovacie čižmy, obliekla si zelenú maskáčovú vestu a prilbu. To mnohých ľudí prekvapilo, pretože vyzerala ako skutočná vojačka. Od vyšších dôstojníkov dostala stručné informácie a dozvedela sa o niektorých technikách vojakov. Napríklad, ako používajú drony a rádiá.

Foto: profimedia

Takto ste Kate ešte nevideli

Kate sa stretla s rodinami zamestnancov, vypočula si ich skúsenosti a vzdala hol tým, ktorí v aktívnej službe prišli o život. Na konci odovzdala niekoľko ocenení vrátane medailí za dlhoročnú službu a dobré správanie. Kate má okrem toho aj titul vrchného komodora pre Fleet Air Arm a kráľovský čestný letecký komodor Royal Air Force Coningsby.

Kráľovná Kamila, princ William, Kate, ale aj samotný panovník získali nové vojenské tituly po smrti kráľovnej Alžbety. Kráľovská rodina nové tituly oznámila v auguste tohto roka.

Najnovšie články