Borisovi Kollárovi sa má čoskoro narodiť 15-te dieťa. Barbora Richterová zverejnila ďalšie informácie

Dana Kleinová

Foto: TASR - Martin Baumann

Richterová na sociálnej sieti zverejnila šokujúce informácie o svojom expartnerovi. Nielenže sa podľa nej nestará o deti, ktoré spolu majú, ale vraj má na ceste ďalšie! 

Článok pokračuje pod videom ↓

Boris Kollár je známy tým, že má viacero detí s viacerými ženami. Jednou z nich je aj Barbora Richterová. Spolu majú dve deti, o ktoré sa podľa jej slov ich otec nestará, hoci sa odmieta vzdať otcovstva. Teraz sa rozhodla adresovať Borisovi, a nielen jemu, ale celej verejnosti, zúrivé slová, ktorými odhaľuje jeho pomer s viacerými ženami. Píše o tom EMMA.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Statusy plné emócií

Podľa EMMY Richterová na sociálnej sieti zverejnila niekoľko príspevkov, v ktorých odhalila škandály zo súkromia politika Kollára a zároveň vysvetlila, aký je jeho prístup k otcovstvu.

„Boris Kollár odmietol podpísať zmenu mena, odmietol sa vzdať otcovstva! Napriek tomu sa odmieta stretávať s vlastnými deťmi! Potrebuje mať nasilu na papieri meno dieťaťa, ktoré nepozná a na základe jeho vlastného rozhodnutia ani nespozná! Boris, vzdaj sa otcovstva,“ zúrila v príspevku Barbora.

„Syn Aaron o chvíľu oslávi 1 rok – za ten čas videl svojho biologického otca 2-krát, na pár minút približne pred pol rokom,“ pokračuje Barborino vyjadrenie. V ďalšom príspevku zas spomína staršieho syna a píše: „Starší syn bude mat 12 rokov a chodí sa o vzťahu s otcom a o tom, že ho opustil rozprávať k psychologičke.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Nemá na neho kontakt

Richterová zároveň nedávno zverejnila aj SMS konverzáciu so šoférom Kollára. V nej sa ho pýta, kedy sa chce Boris stretnúť s Arturom a Aaronom, keďže ich, podľa jej slov, od januára nevidel. Šoférova odpoveď v tejto konverzácii znie: „Neviem.“ Richterová ho preto žiada, aby mu túto správu preposlal.

Foto: Facebook (Barbora Richterova)

Kollár obvinenia popiera

Ako informuje Plus JEDEN DEŇ, k tomuto obvineniu sa slovenský politik vyjadril v politickej relácii na Hrane. V nej povedal: „O všetky moje deti sa starám nadštandardne a to bez rozdielu.“ Zároveň dodal, že ich staršiemu synovi platí školu za 2 000 eur, opatrovateľku, dom, auto, aj chatu.

Má novú milenku

Najnovšie články