Princ Harry a Meghan Markle urobili niečo, čo nikto nečakal: Po tomto zostali všetci ľudia v šoku

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Princ Harry a jeho manželka Meghan Markle ľuďom spôsobili šok. Objavili sa na vlakovej stanici v Manchestri a do Londýna odišli hromadnou dopravou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uviedol portál Daily Mail, Harry a Meghan vystúpili na stanici Euston, kde ľuďom spôsobili poriadny šok a mnohí neverili vlastným očiam, keď uvideli kráľovský manželský pár. Meghan a Harry boli v Manchestri, pretože Meghan mala vystúpenie na samite One Young World v Bridgewater Hall.

Kritici si ju podali

Odkedy spolu odišli z Británie a formálne opustili kráľovskú rodinu, bolo to pre Meghan prvé verejné vystúpenie. Jej prejav bol však ostro kritizovaný. Podľa kritikov až 54-krát spomenula seba počas siedmich minút prejavu o rodovej rovnosti. Meghan hovorila o Harrym, o jeho živote s ním a nad tým, ako sa všetko zmenilo, keď sa stala mamou.

Foto: profimedia

Nezabudla pripomenúť to, ako odchodom z kráľovskej rodiny narušili hierarchiu. Napriek tomu, že Harry a Meghan v Británii zostávali vo Frogmore Cottage, čo je asi kilometer od Williama a Kate, vrúcneho privítania sa nedočkali. Zdá sa, že kráľovská rodina od nich bočí.

Majú totižto problém s dôverou. William sa podľa zdrojov s Harrym nechce stretnúť a bojí sa, že čokoľvek mu povie, sa objaví v médiách. Je preto veľmi otázne, či sa vôbec stretávajú.