Pribaľte si do výletného batôžka sladké odmeny!

Sponzorovaný obsah

Dokonalá kombinácia

Spojenie chrumkavých kúskov Oreo sušienok, nadýchanej vanilkovej náplne a najjemnejšej alpskej čokolády Milka je pre ozajstných pôžitkárov. Vychutnajte si letné počasie a doprajte si tradičnú kombináciu v podobe Milka Oreo 37g. Vyskúšať môžete aj novinku Milka Oreo White 41g, ktorá poteší všetkých milovníkov bielej čokolády.

Odporúčaná cena: 0,49 EUR 

Balíček sladkostí pre vás aj vašich najbližších

Balíček niekoľkých malých tyčiniek je ideálnym parťákom na výlet a preto by rozhodne nemal chýbať vo vašom batohu. Môžete si vybrať medzi novinkou Milka Oreo Minis White 153g s lahodnou bielou čokoládou a osvedčenou klasikou Milka Oreo Minis 153g. Chrumkavé kúsky Oreo sušienok spolu s najjemnejšou čokoládou Milka poslúžia ako desiata na cesty a najlepšie chutia, keď sa o ne podelíte s priateľmi.

Odporúčaná cena: 1,99 EUR 

Mäkkučká desiata pre všetkých 

Jemné pečivo v tvare kravičky Milka poteší ako malých, tak aj veľkých maškrtníkov. Hravý je nielen tvar Milka Tender Cow 28g, ale aj farebná kombinácia tmavej a svetlej vrstvy cesta. Vychutnajte si tento lahodný softík s kúskami mliečnej čokolády z alpského mlieka, ktoré sa vám rozplynú na jazyku.

Odporúčaná cena: 0,39 EUR 

Hravá sušienka na cesty

33219_E_03 Milch 37g

Jedinečná kakaová sušienka s lahodnou vrstvou vanilkového krému je zárukou skvelej zábavy. Vyskúšajte známy rituál „otoč, oblíž, omliekuj“ a zažite spolu s priateľmi nezabudnuteľné zážitky. Čaká vás množstvo zábavy, pri ktorej už od prvého zahryznutia pocítite chrumkavosť a jedinečnú chuť tejto originálnej sušienky. Malé balenie Oreo 44g je ideálne ako desiata do školy alebo na výlet.

Odporúčaná cena: 0,47 EUR

PR článok Milka
0
Komentovať