Princ George má pre svojho otca rozkošnú prezývku: Neuveríte, ako volá princa Williama

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (dukeandduchessofcambridge)

Aj keď princ William má množstvo titulov, ktorými ho môžu ľudia na verejnosti oslovovať, pre jeho najbližších to však vôbec neplatí. 

Ako uvádza portál People, zdá sa, že je to práve najstarší syn Williama a Kate, princ George, ktorý svojho otca veľmi špecificky. Prezývka sa dostala na verejnosť až teraz, hoci to Kate Middleton povedala už v roku 2018 počas návštevy Leicesteru.

Foto: profimedia

Roztomilá prezývka

„Kate povedala, že William hral večer futbal s deťmi a malý George povedal: Zahráš si s nami aj zajtra Pops?“ povedala jedna z účastníčok stretnutia. Pops je v angličtine slangový výraz pre ocka. Princ George má so svojím otcom veľmi blízky vzťah a nedávno oslávil svoje deviate narodeniny. Okrem toho, že sa na seba podobajú princ William už teraz učí svojho najstaršieho syna o kráľovskom živote.

Foto: TASR/AP

George začína mať taktiež povinnosti

Už teraz sa pripája k svojim rodičom na kráľovských turné a hoci ho so sebou berú už od detstva, teraz sa k nim pripája aj počas viacerých oficiálnych podujatí. Princ George dokonca po svojom otcovi zdedil aj množstvo záujmov a koníčkov. Je veľkým futbalovým fanúšikom, zúčastnil sa aj na Wimbledone a tiež ho zaujíma letectvo.

Aj princ William má pre svoje deti rozkošné prezývky. Napríklad Charlotte volajú Lottie, ale tiež aj „Mignonette“, čo je odvodené z francúzskeho slova a znamená malý, sladký alebo roztomilý.

1
Komentovať