Mala veľké plány, no už ich nestihla. Takto vyzerali posledné chvíle svetoznámej herečky z Krok za krokom

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Suzanne Somers)

Svetoznámu herečku poznal z televíznych obrazoviek každý. Hoci roky bojovala s rakovinou, nestrácala optimizmus a neustále si robila plány do budúcna. Tých posledných sa však už nedožila. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Herečku Suzanne Somers slovenskí diváci poznali ako Carol zo seriálu Krok za krokom. Atraktívna blondínka mnohých očarila a niektorí ani len netušili, že už od roku 2000 bojovala so zákernou chorobou – rakovinou prsníka. Tá sa jej nakoniec stala osudnou. Suzanne však bojovala do posledných chvíľ, o čom svedčia aj jej veľké plány. Zomrela totiž len deň pred svojimi narodeninami. Dnes by oslávila 77 rokov. Informuje o tom portál People. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Suzanne Somers (@suzannesomers)

Tešila sa na oslavu narodenín

Rovnako ako v seriáli, aj v skutočnom živote mala Suzanne zmiešanú rodinu a bola nevlastnou mamou Stephana a Leslie, detí, ktoré mal jej manžel Alan Hamel z predošlého manželstva.

Len týždeň predtým, než Suzanne zomrela, prezradila, že sa nemôže dočkať, ako oslávi svoje narodeniny v kruhu svojich najbližších vrátane svojho manžela, ich troch detí, s manželkou jej syna Bruca Caroline, a tiež s ich šiestimi vnúčatami. Práve Caroline jej navyše sľúbila upiecť koláče, na ktoré sa Suzanne veľmi tešila. „Naozaj milujem koláče,“ hovorila Suzanne v rozhovore.

Svojej vysnívanej oslavy sa však nedožila. Po 23 rokoch boja s rakovinou tejto chorobe nakoniec podľahla. Ako informovali na jej oficiálnej stránke na sociálnej sieti, Suzanne zomrela v pokoji a obklopená svojou rodinou, ktorá sa zhromaždila na oslavu jej narodenín.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Suzanne Somers (@suzannesomers)

Najnovšie články