David Beckham zverejnil, že svoje deti bozkáva na ústa a ľudia ho skritizovali. On má pre nich jasnú odpoveď

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (davidbeckham)

David Beckham patrí medzi najobľúbenejšie svetové celebrity. Napriek tomu sa pred niekoľkými rokmi stal terčom kritiky. Dôvodom je, že svoje deti bozkával na ústa.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, futbalová ikona už dávnejšie čelila kritike za to, akým spôsobom prejavuje náklonnosť svojim štyrom deťom. Niektorí ľudia považujú pusu medzi rodičom a dieťaťom na ústa za trochu zvláštne a niektorí dokonca tieto veci poriadne kritizujú.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Beckham (@davidbeckham)

Reagoval na kritiku

David reagoval na kritiku a vysvetlil, prečo to robí. Predtým často zdieľal fotografie, na ktorých dáva pusu svojej najmladšej dcére, 11-ročnej Harper, ktorá sa narodila jemu a Victorii v roku 2011. Okrem nej má pár spolu syna Brooklyna, Romea a Cruza. Niektorí považovali jeho príspevky za mierne nekonvenčné, David však obhajuje svoj rodičovský štýl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Beckham (@davidbeckham)

Deťom takto prejavuje lásku

Podľa neho je toto gesto len nevinný spôsob, ako vyjadriť svojmu dieťaťu lásku. „Chceme ukázať našim deťom lásku. Kritizovali ma za to, že som svoju dcéru pobozkal na pery, ale ja bozkávam na pery všetky svoje deti. Teda, Brooklyna veľmi nie, má 18, tak sa mu to zdá zvláštne. Ale ja som veľmi láskavý k deťom a aj ja, aj Victoria sme tak boli vychovávaní,“ povedal v nedávnom rozhovore.

Podľa jeho slov chcú deťom ukázať lásku, snažia sa ich chrániť a starať sa o ne. Niektorí odborníci to však vidia inak. Varujú, že by to mohlo mať škodlivé účinky na ich vývoj. Toto gesto s nevinnými úmyslami môže mať následky. Je to podľa nich poburujúce a okrem toho aj nebezpečné, čo sa týka prenosu chorôb. Čo si o tom myslíte vy?

Najnovšie články