Veľká zmena v populárnej šou televízie Markíza: Farmu už viac nebude moderovať Evelyn

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (farma.markiza)

Už o pár týždňov odštartuje na televízii Markíza nová séria jednej z najsledovanejších realityšou na Slovensku, Farma. Pôjde už o 14. sériu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informovala o tom televízia Markíza aj na svojich sociálnych sieťach. Zároveň o tom informovala aj stránka Farmy na Instagrame. Prekvapením je, že prvý raz bude realityšou moderovať muž, a to konkrétne Marek Fašiang, ktorého diváci poznajú hlavne zo seriálu Oteckovia.

Prvý raz bude Farmu moderovať muž

„Úlohu moderátora som sa rozhodol prijať, pretože Farma patrí dlhé roky k najsledovanejším programom Markízy a je pre mňa česť a zároveň veľká profesijná výzva byť jej súčasťou. Presvedčila ma dôvera ľudí, ktorí za projektom stoja, nový formát tejto šou ako aj fakt, že mám rád prírodu, zvieratá a hry. Najviac sa teším na natáčanie v exteriéri, konfrontácie s rôznymi typmi ľudí a na ochutnávku absolútne bio – eko homemade produktov, ktorými dúfam, že ma farmári ponúknu,“ prezradil pre televíziu Markíza.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Šou Farma dlhé roky moderovala Kvetka Horváthová, a to v rokoch 2011 až 2017 a diváci niesli zmenu v podobe Evelyn veľmi ťažko a mali problém si na ňu zvyknúť. Farmu nakoniec moderovala až štyri roky a povedala, že je za spoluprácu na tejto šou veľmi vďačná.

Najnovšie články