Z nevinnej fotografie množstvo kritiky. Mamičky sa poriadne obuli do Dominiky Kavaschovej, neuveríte prečo

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Obľúbená herečka sa objavila pod paľbou kritiky. A nielen ona. Mamičky totiž nešetrili slovami kritiky aj na jej sestru. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Dominika Kavaschová je nielen herečkou, ale tiež mamou trojročnej dcérky. Rodičovstvo si veľmi užíva a o to viac ju teší, že ho môže zdieľať so svojou sestrou Jankou, ktorá má tiež malú dcérku a nedávno sa jej k nej narodili aj dvojičky. Dominika je tak hrdou trojnásobnou tetou a vždy sa rada pochváli, keď môže so sestrou a jej deťmi stráviť čas. Niekedy jej však túto radosť pokazia ženy, ktoré si na fotke všimnú niečo, čo by tam podľa nich rozhodne nemalo byť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Kavaschová (@donda_kawa)

Nepáči sa im kočík

Keďže Dominikina sestra má dvojičky, potrebovala kočík, v ktorom by s nimi oboma mohla chodiť na prechádzky. Namiesto klasického, v ktorom sú bábätká vedľa seba, má však poschodový a ten mimoriadne pobúril ženy v komentároch.

„Pýtali ste sa minule či tej dolu nie je zima. Nie je. Má tam totálne teplúčko, zospodu je to zaizolovane dostatočne tak, aby jej bolo eňoňuňo. Takto, tento kočík sa kočíkuje lepšie ako obyčajný kočík prisamvacku. Prvýkrát som ho vyskúšala dnes. Totálne ľahulinko sa s nim ide, vyzerá krásne, štýlovo, je elegantný a prakticky a je to jediný priestor, kde tie dve dokážu bumbať tri hodiny každý deň,“ vysvetlila Dominika v popise fotografie. A hoci to vyzeralo, že ona je z kočíka nadšená, mamičky v komentároch mali iný názor.

„Bábätko tam nevyzerá veľmi pohodlne. Hlava nižšie ako telo. To je aj dospelému nepríjemne,“ okomentovala jedna. „Toto sú pre dvojičky najhoršie kočíky,“ pridala sa hneď ďalšia.

Pobúrila ich znova

Najnovšie články