TEST: Aká je vaša najtemnejšia a najhoršia vlastnosť? Odhalí vám to tento obrázkový test

Lucia Mužlová

Dôvod? Môžete sa z nich poučiť a aj vďaka nim sa pohnúť ďalej. Tým, že pred nimi budete zatvárať oči nezmiznú, ani vám neprestanú komplikovať život, skôr naopak. No na to, aby ste na nich mohli pracovať, o nich najprv musíte vedieť. My vám s tým pomôžeme. Pripravili sme pre vás jednoduchý obrázkový test a vy potrebujete zodpovedať len jednu otázku: Čo ste si na obrázku nižšie všimli ako prvé? Komentár nájdete pod obrázkom.

yourtango.com

Tvár muža

Ak ste ako prvú zbadali tvár muža, ktorá zaberá takmer celý obrázok, potom by ste si mali dávať pozor na prílišnú sebaistotu. Zrejme si to neuvedomujete, no niekedy sa správate pyšne a povýšenecky. Táto vaša vlastnosť nie je sama o sebe zlá a ani rodičia vám nechceli zle, keď vás viedli k tomu, aby ste si verili.

Je fajn byť sebaistým človekom, no myslieť si, že ste vo všetkom ten „naj“ nie je správne. Ani vy nemáte odpovede na všetky otázky a priznajte si, že je kopec vecí, ktoré sa vám nedaria. Ste taký istý človek, ako ostatní – nič viac a nič menej. Pamätajte na to, keď budete jednať s ľuďmi a možno sa zlepšia aj vaše vzťahy.

Muž s lutnou

Upútal vás muž v tureckom sede hrajúci na lutnu? Potom je tou najhoršou vecou na vás váš temperament. Možno si myslíte, že sa dokážete perfektne ovládať a vždy si zachovať chladnú hlavu, no neklamte sami seba. Často vás ovládajú vaše emócie a viete to dať patrične najavo, najmä keď ide o tie negatívne. Rozčúliť vás vedia aj maličkosti a neraz si to odskáče vaše okolie, ktoré za nič nemôže.

Unsplash.com/Caique Silva

Emócie sú prirodzenou súčasťou života, no mali by ste sa s nimi naučiť pracovať. Začnite s hnevom, lebo práve ten vám robí najväčšie problémy.

Koše visiace na konároch

Ak ste si všimli najprv koše pripomínajúce ľudské oči a až potom celý obrázok, ste človek, ktorému neujde žiaden detail. Je to fajn vlastnosť, no ak sa spojí s vaším zmyslom pre humor, pôsobí uštipačne a niektorých ľudí sa takéto poznámky môžu nielen dotknúť, ale ich aj zraniť. Nie všetko, čo vám príde vtipné, je ozaj vtipné. Niekedy je to nemiestne, inokedy príliš sarkastické, alebo skrátka sprosté.

Máte fajn zmysel pre humor, no aj vy by ste si mali uvedomiť, že niekedy zachádzate za hranice únosnosti. Inak sa vám môže stať, že dostanete nálepku človeka, ktorý sa za každú cenu snaží byť vtipný. A to nechcete.

Meč

Upútal vás nenápadný meč, ktorý si väčšina ľudí ani nevšimne? Nuž, zdá sa, že ste človek, ktorý by si mal dávať pozor na jazyk, lebo ho má skutočne podrezaný. Je skvelé, že sa viete vyjadriť a ste úprimný, no používať svoju schopnosť na klebetenie a na to, aby ste dostali iných tam, kde ich chcete mať, nie je celkom v poriadku.

Unsplash.com

Mali by ste sa naučiť menej hovoriť a viac počúvať. Možno zistíte, že ľudia okolo vás majú čo ponúknuť aj vám a nie len vy im. Okrem toho, nikto nemá rád ľudí, ktorí iných nepustia k slovu a už vonkoncom nie tých, ktorí ohovárajú a šíria klebety. Takže pozor na jazyk!

Pozri aj: TEST: Ktorá z týchto 10 lebiek sa vám páči najviac? Toto to o vás prezrádza

yourtango

Najnovšie články