TEST OSOBNOSTI: Uvideli ste na tomto obrázku najprv ženu alebo muža? Prečítajte si, čo to o vás prezrádza

Michal Blaško

Tento obrázok obsahuje vyobrazenie dvoch postáv. Jednou postavou je muž, druhou žena. Ktorú z nich si vaše podvedomie všimlo ako prvú? Vaša odpoveď totiž prezrádza niečo o vašej osobnosti…

Článok pokračuje pod videom ↓
themindsjournal.com

Ak ste najprv uvideli ženu

Ak ste ženou a ako prvú ste uvideli ženskú tvár, v budúcnosti váš čakajú radostné a pozitívne udalosti. Žena na obrázku sa totiž pozerá smerom nahor – rovnako ako vy. Hľadíte smerom k oblakom, a to s vierou a nádejou v lepšie zajtrajšky. Ak ste ženou a ako prvú ste uvideli ženskú tvár, znamená to aj to, že ste spokojná s tým, kým ste. Ste vyrovnaná a sebavedomá.

Ak ste muž a ako prvú ste uvideli ženskú tvár, znamená to, že máte tendenciu priveľmi sa nechať ovplyvňovať inými. Môže to tiež znamenať to, že vo vašom živote sa práve nachádza nejaká žena, ktorá vám spôsobuje trápenie. Akceptujte svoju aktuálnu životnú situáciu a posuňte sa ďalej. Skúste sa napríklad zamerať na svoju kariéru.

Ak ste najprv uvideli muža

Ak ste ženou a ako prvého ste uvideli muža, znamená to, že ak ste slobodná, stav “single” vám už nevyhovuje a rada by ste si našli niekoho, s kým budete životom kráčať spoločne. Naopak, ak ste zadaná, znamená to, že ste so svojím partnerom spokojná.

Ak ste muž a ako prvého ste uvideli muža, môže to znamenať, že máte obavy z nejakého muža vo vašom živote – či už z kolegu, z niekoho z rodiny či zo spoluhráča vo vašom športovom tíme. Váš strach však pravdepodobne nie je opodstatnený, preto ho jednoducho hoďte za hlavu. Možno ide len o znamenie, že ste príliš vyčerpaný a od práce by ste si mali aspoň na pár dní odpočinúť.

Pozri aj: Lopúchové listy zahádzala maltou a vytvorila si ten najkrajší záhradný chodníček! Nič originálnejšie sme v živote nevideli

zdroj: themindsjournal