Všetky oči sa upreli na ruku Meghan Markle. Prsteň, ktorý mala na sebe, rozoberajú ľudia po celom svete, dôvod je jasný

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Objavili sa na verejnosti a všetky oči sa upreli na ruku Meghan Markle. Dôvod je jednoduchý. Mala na sebe extrémne drahý prsteň, ktorý podedila po svojej zosnulej svokre, princeznej Diane.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Daily Mail, Meghan a Harry si v New Yorku prebrali cenu za antirasizmus. 41-ročná Meghan mala na sebe na mieru vyrobené biele šaty Louis Vuitton, ktoré mali vysoký rozparok a výstrih na plecia, pričom mnohým neuniklo, že boli veľmi podobné tým, ktoré mala na sebe Kate Middleton v Bostone minulý týždeň.

Všetci si všimli jej prsteň

A aj keď Meghanine šaty boli stredobodom záujmu, jej outfit obsahoval aj dosť zvláštny šperk, veľký akvamarínový prsteň, ktorý kedysi patril zosnulej princeznej Diane. Nie je to prvýkrát, čo si na seba dala tento prsteň, prvý raz ho mala na hostine v máji 2018 na chate Frogmore Cottage. Princezná Diana si ho objednala od britskej klenotníckej značky Asprey v 90. rokoch a jeho hodnota sa odhaduje na 90 000 dolárov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Former Ms. Tig (@theformermstig)

Záľuba v šperkoch

Nie je to jediný šperk po princeznej Diane, ktorý svojej manželke princ Harry daroval. Aj Meghanin zásnubný prsteň bol vyrobený z dvoch diamantov, ktoré kedysi patrili Diane, ktorý spároval s väčším kameňom s Botswany, kde si pár užil jeden z prvých útekov. Princ Harry prezradil, že sa venoval navrhovaniu prsteň a vyberal ho tak, aby zodpovedal Meghaninmu vkusu.

Najnovšie články