Jednoznačná odpoveď pre Harryho a Meghan? William a Kate zverejnili krásne fotografie, takto ste ich ešte nevideli

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (princeandprincessofwales)

Princ William a Kate Middleton zdieľali sériu intímnych fotografií, na ktorých sa na seba romanticky pozerajú a ľuďom neušlo hlavne to, kedy ich zverejnili.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál PageSix, fotografie sú z ich nedávnej cesty do Bostonu. Na záberoch zo zákulisia sú princ a princezná z Walesu na slávnostnom odovzdávaní cien Earthshot vo Fenway Park v piatok večer v rámci ich trojdňového turné po Spojených štátoch.

Krásne fotografie plné intimity

Na jednej z fotografií William drží Kate blízko seba a usmievajú sa na seba. Na ďalšej sa Kate smeje, pričom William je chrbtom k fotoaparátu a tiež sa usmieva. Séria fotografií ich zobrazuje ako zamilovaný pár, ktorý si užíva slávnostné odovzdávanie cien s ostatnými účastníkmi. Obaja sú tiež na jednom zo záberov, ako sa rozprávajú so sirom Davidom Attenboroughom.

Zábery prišli len deň po tom, ako boli princ Harry a jeho manželka Meghan odfotografovaní pri príchode do New Yorku pred vydaním ich očakávaného dokumentu na Netflixe, 8. decembra 2022 s názvom Harry & Meghan. V rovnakom čase, keď William a Kate pristáli v Bostone na svojej prvej ceste do Ameriky od roku 2014, Netflix vypustil ukážku na tento dokument.

Prichádza dlhoočakávaný dokument

Podľa informácií portálu bola upútavka „organizovaná kampaň“ na prerušenie pozornosti, ktorá sa zamerala na Williama a Kate. Z ukážky vyplýva, že pár je pripravený rozpovedať svoje príbeh tak, ako ho vidia oni. Začalo sa preto rozprávať, že dokument bude útočný, výbušný a hodia veľmi veľa špiny na kráľovskú rodinu, z ktorej pred pár rokmi vystúpili. Jeden zdroj povedal, že budú tvrdiť, že boli šikanovaní palácom.