Ľudia ju označili za fotografiu roka 2020. Keď ju uvidíte, okamžite to pochopíte

Hyriaková Kristína

Foto: pixabay

V dnešnej dobe takmer každý z nás potrebuje aspoň malý kúsok povzbudenia. Vidieť aspoň nejakú dobrú správu je vždy lepšie a vždy vás to dobre naladí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál NDTV, fotografia novorodeniatka a doktora sa stala virálna. Dôvod je jednoduchý. Na fotografii dieťatko stiahlo doktorovi z tváre rúško. Pandémia, ktorá začala tent rok, spustila vlnu rôznych pravidiel a rôznych vecí, ktoré sa pre nás stali normálne a bežné. V mnohých krajinách sa stali rúška povinné, aby sa znížilo riziko prenosu infekcie. Mnohí ľudia sú však z toho zúfalí a nesúhlasia s tým.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dr Samer Cheaib د سامر شعيب (@dr.samercheaib),

Povinné nosenie rúšok

Ich povinné nosenie často vyvoláva hnev a kritiku. Väčšina ľudí čaká, dokým už rúška nebudú potrebné a môžu bez strachu vstúpiť kamkoľvek a nezakrývať si tvár. Práve tí ľudia považujú tento obrázok dieťatka, ktoré sa snaží svojmu lekárovi strhnúť rúško z tváre, za znamenie. Fotografiu zdieľal na Instagrame gynekológ zo Spojených arabských emirátov doktor Samer Cheaib. Na fotografii sa usmieva.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dr Samer Cheaib د سامر شعيب (@dr.samercheaib),

Nádej do budúcna

„Všetci chceme znamenie, že sa rúšok čoskoro zbavíme,“ napísal doktor. Fotografia má už viac než 100-tisíc likeov. Mnohí ľudia to považovali za znamenie pre lepšiu budúcnosť a ďalší zase povedali, že to je fotografia roku 2020. Všetci veria, že sa čoskoro rúšok zbavia a že sa situácia čoskoro zlepší a všetci budeme môcť žiť normálny život.

Najnovšie články