Najnovšia fotografia komičky Simony vyrazila dych. Ľudia nešetria slovami chvály, ukázala túto časť tela

Dana Kleinová

Foto: Instagram (simonacomedy)

Známa komička pridala na sociálne siete fotografiu, na ktorej si fanúšičky hneď všimli jednu vec a rozhodli sa za ňu Simonu pochváliť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Simona Salátová sa len nedávno stala Simonou First po tom, ako sa jej za týždeň podarilo zorganizovať celú svadbu. Najnovšie komička pridala fotku zo šatne, na ktorej sa rozhodla ženám ukázať svoju kvalitnú športovú podprsenku. A hoci mnoho žien jej tip ocenilo, veľa ľudí si na fotke všimlo niečo iné a nešetrili slovami chvály.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Len Simona (@simonacomedy)

Výrazne schudla

Ako sa označila samotná Simona na svojom profile: „Večne chudnúca a slobodná vo všetkom.“ Nikoho tak určite neprekvapilo, že pridala fotografiu v športovom oblečení zo šatne, keď sa vybrala cvičiť. Dokonca začala spoluprácu so značkou, ktorá vyrába športové podprsenky, čo naznačuje, že o Simone vo fitku ešte budeme počuť.

Pestrofarebná športová podprsenka však nie je to jediné, čo si fanúšikovia komičky na fotke všimli. Tým, že si Simona nadvihla tričko, totiž neodhalila len podprsenku, ale tiež bruško, ktoré je viditeľne menšie ako kedysi.

„Musím povedať, Simi, že si dobre schudla,“ odkázala jej komentujúca a ďalšia sa hneď pridala: „Sima, wau, klobúk dole. Nádherne si schudla a tá podprsenka super.“

Samozrejme, neboli jediné, kto Simoninu námahu ocenil a hneď sa začali pridávať ďalšie: „Vyzeráš brutálne dobre.“ „Sa mi zdá, že chudneš, Simonka?“ „Pekne chudneš, Simonka, len tak ďalej, držím palce.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Len Simona (@simonacomedy)

Najnovšie články