Táto postava je podľa divákov v seriáli Dunaj, k vašim službám, najneobľúbenejšia. Mnohí tvrdia, že je horšia ako Holubec

Hyriaková Kristína

Foto: TV Markíza (press)

Len nedávno nová postava v seriáli Dunaj, k vašim službám, rozprúdila poriadne vášne. Mnohí diváci priznali, že im je nesympatická a niektorí dokonca, že je horšia ako Holubec, ktorého stvárňuje Filip Tůma.

Článok pokračuje pod videom ↓

Reč je o postave predavačky Terezy, ktorú hrá Barbora Chlebcová. Barboru si mnohí možno pamätajú z reality šou Dievča za milión. Ako upozornil portál Odzadu, na svojom facebooku Markíza zverejnila video, v ktorom samotná herečka prezradila, že jej ľudia bežne hovoria, že je horšia ako Holubec, ktorý patrí medzi najnenávidenejšie postavy tohto seriálu.

Seriál Dunaj je veľmi populárny

Seriál Dunaj, k vašim službám, patrí medzi najobľúbenejšie a najsledovanejšie počiny televízie Markíza. Divákov drží neustále v napätí a je plný rôznych zvratov. Najnovšie dej zachytáva vyčíňanie sériového vraha v Bratislave, ktorým je básnik Valerián. Ten uniesol speváčku a predavačku Evu a má na svedomí aj Malvínu a pani Karnitzovú.

Nová nenávidená postava

V piatej sérii pribudla do deje nová predavačka Tereza, ktorú stvárňuje Barbora Chlebcová. Tereza je ľudáčka, ktorá je protižidovsky naladená a má problém s každým, kto nesúhlasí s jej názorom. Markíza zverejnila krátky rozhovor, v ktorom Barbora prezradila, že sa veľmi potešila, keď dostala ponuku hrať v Dunaji a že si myslí, že je snom mnohých herečiek hrať v dobovom seriáli.

Čo hovorí herečka?

Najnovšie články