Nefarbí si vlasy a hrdo vystavuje svoje šediny. Priateľka Keanu Reevesa má 2 chyby, ktoré všetci kritizujú

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Mnohí ľudia boli skutočne nadšení z toho, že Keanu Reeves konečne našiel lásku svojho života. Po mnohých útrapách, čo ho v živote stretli sa v poslednej dobe často hovorilo o jeho neuveriteľnej skromnosti a pokore.

Článok pokračuje pod videom ↓

Čo však ľudí najviac trápi sú dve veci. Jeho nová priateľka Alexandra Grant má 46 rokov a dovolila si na svoj vek aj vyzerať. Vlasy si totiž nefarbí. Ako informoval portál Brightside, vzťah miláčika Hollywoodu Keanu Reevesa a Alexandry Grant vyvolal obrovský rozruch, keď sa spolu objavili na červenom koberci, držiac sa za ruky a objímali sa. Hoci ľudia dlho čakali na to, kedy sa v Keanovom živote objaví nová žena, nakoniec sa ňou stala Alexandra, ktorá v ňom bola už dlhšiu dobu len ako kamarátka. Veľmi veľa ľudí zaujalo aj to, že Alexandra má šedivé vlasy. Práve preto si niektorí mysleli aj to, že je od Keana staršia, no nie je to pravda.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐊𝐞𝐚𝐧𝐮 𝐑𝐞𝐞𝐯𝐞𝐬 𝐟𝐚𝐧! (@fankeanurevees),

Konečne šťastný

Prečo sa teda Alexandra odmieta farbiť a necháva svojim šedinám voľný priebeh? 46-ročná umelkyňa odhalila svoj dôvod, ktorý je skutočne zaujímavý. Keana Reevesa bolo vidieť s Alexandrou už niekoľkokrát predtým, ale to hlavne preto, lebo spolu spolupracovali. Hlavná postava série Matrix a John Wick nebol videný so žiadnou ženou od konca 90. rokov, kedy chodil s herečkou Jennifer Syme, ktorá zomrela pri tragickej nehode. Napriek tomu, čo si prežil, nikdy sa nevzdával nádeje, že nájde lásku a zdá sa, že teraz je konečne šťastný.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Grant (@grantalexandra),

Príliš stará pre Keanu Reevesa

Veľa ľudí však označovalo Alexandru za príliš starú, a to len preto, lebo nechala priestor pre svoje šediny. Niektorí si ju dokonca pomýlili s Helen Mirren, ktorá má 74 rokov. Umelkyňa Alexandra sa však rozhodla trochu prehovoriť o svojom vzhľade na Instagrame. Bola to správa, ktorá hovorila o výskume, ktorý preukázal súvislosť medzi rakovinou prsníka a neustálym farbením vlasov u žien. „Ja som začala predčasne šedivieť od 20 rokov… Keď som mala 30, nechala som si vlasy zafarbiť na blond,“ napísala.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Grant (@grantalexandra),

Alexandra ďalej hovorila o tom, ako by si mala každá žena vybrať svoj vlastný štandard krásy, no ďalej aj o tom, že tie klasické im viac ubližujú ako pomáhajú. Množstvo jej fanúšikov samozrejme zdieľalo rovnaký názor a dokonca jej ďakovali, že o tom hovorí. Pretože podľa nej sa má každá žena rozhodnúť sama či si vlasy farbiť chce, alebo nie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @birtikmag,

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Grant (@grantalexandra),