Kate Middleton opäť všetkým vyrazila dych. Vo vianočnom outfite bola okamžite v centre pozornosti

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Kate Middleton na seba opäť strhla pozornosť. Usporiadala svoj prvý kráľovský koncert a zažiarila v nádherných šatách a so šperkami od kráľovnej.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Insider, Katein koncert „Together At Christmas“ sa bude vysielať 24. decembra. Vojvodkyňa prišla do Westminsterského opátstva oblečená v žiarivých červených šatách s ladiacimi lodičkami. Šaty sú od jednej z jej obľúbených britských značiek Catherine Walker.

Členovia rodiny a známe osobnosti

Vianočnému vzhľadu prispela aj úhľadná mašľa. Kate tiež pridala trochu osobnejší štýl tým, že zvolila pár zafírových a diamantových náušníc, ktoré jej darovala kráľovná. Princ William po boku svojej manželky nezaháľal a taktiež zvolil slávnostný štýl, doplnený červenou kravatou. Aj takto svojej manželke vyjadril podporu. Medzi ďalších členov rodiny, ktorí sa pridali k Williamovi a Kate boli princezná Eugenie, princezná Beatrice a Zara a Mark Tindallovci, Pippa a James Middletonovci, ako aj jej matka Carole.

Foto: profimedia

Súčasťou programu boli vystúpenia Ellie Goulding, Leony Lewis a Toma Walkera. Kate Middleton taktiež zaradila do programu večera osobný odkaz. „Vianoce sú časom, kedy môžeme premýšľať o minulosti, počúvať jeden druhého, sústrediť sa na vzťahy, ktoré nás živia a budujú našu odolnosť, takže sa môžeme tešiť na svetlejšiu spoločnú budúcnosť.“ Zároveň všetkým popriala všetko dobré do ďalšieho roka.