Kvôli minimálnej rôznorodosti ju pred rokmi zrušili. Victoria’s Secret v roku 2023 obnovuje obľúbenú šou

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Módna prehliadka Victoria’s Secret sa vracia naspäť na scénu. Organizátori sa chystajú oživiť obľúbenú prehliadku v tomto roku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, o novej verzii prehliadky pre spodnú bielizeň prvý raz informoval Retail Dive v roku 2022. Timothy Johnson, finančný riaditeľ Victoria’s Secret, povedal, že značka po štvorročnej prestávke prerobí celú šou. Podľa informácií, ktoré poskytol, by sa mala prehliadka konať neskôr v tomto roku.

Značka sa snaží o novú filozofiu

Hovorca značky pre The Hollywood Reporter povedal, že značka vždy inovuje a vymýšľa niečo nové vo všetkých sférach podnikania, aby naďalej stavala zákazníka do centra všetkého, čo robia. Taktiež chcú posilniť svoj záväzok presadzovať ženské hlasy a ich jedinečné perspektívy.

Foto: profimedia

Ďalšie podrobnosti neuviedli

Spoločnosť ďalej uviedla, že ďalšie podrobnosti budú čoskoro odhalené. Pôjde o novinky v oblasti priestorov, no to nie je všetko. Victoria’s Secret Fashion Show sa prvýkrát objavila v roku 1995 a prvýkrát bola odvysielaná v televízii v roku 2001. Pre značku predvádzali svetoznáme topmodelky, ako sú Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Gisele Bündchen , Heidi Klum, Tyra Banks a mnoho ďalších.

Známe osobnosti

Zároveň na prehliadke vystupovali aj svetoznáme mená, ako sú Rihanna, Shawn Mendes a The Weeknd. Posledná módna prehliadka sa konala v roku 2018 a v novembri 2019 bola zrušená, rovnako ako titul Victoria’s Secret Angel kvôli kritike, že značka neobsiahla modelky rôznych tvarov a veľkostí. Taktiež sa o dosť znížila predajnosť značky. Bývalá marketingový riaditeľ Ed Razek bol obvinený z mizogýnie, šikanovania a obťažovania.