Brad Pitt je podľa najnovších správ opäť šťastne zadaný. Po jeho boku je táto známa kráska

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Brad Pitt je podľa správ oficiálne šťastne zadaný. Ako uvádzajú zahraničné médiá, 58-ročný herec má po svojom boku 32-ročnú Ines de Ramon, bývalú manželku Paula Wesleyho. Zachytili ich spolu aj paparazzi.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Elle, bulvárny plátok Daily mail zverejnil fotografie Brada Pitta na koncerte Bona, kde sa objavil s 32-ročnou Ines de Ramon, švajčiarskou profesionálkou v oblasti šperkov. Na fotografiách, ktoré paparazzi zverejnili, Brad položil ruky na Ines a predstavuje ju svojím priateľom. Mnohí však uvádzajú, že sú len priatelia a ani jeden z nich správy nekomentovali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Page Six (@pagesix)

Ani jeden správu nepotvrdil

Obaja z koncertu odchádzali samostatne. Jeden zdroj však prezradil, že spolu chodia už niekoľko mesiacov a spoznali sa cez spoločného priateľa. „Začali spolu chodiť len nedávno. Ines je milá, zábavná a energická a má skvelú osobnosť. Brad s ňou rád trávi čas.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Celeb Post (@thecelebpost_tcp)

Od rozvodu o vzťahoch nerozpráva

Ines de Ramon bola manželka Paula Wesleyho, známeho z Upírskych denníkov. Ines hovorí piatimi jazykmi a svoje súkromie si stráži, dokonca má zamknuté aj svoje sociálne siete. Brad Pitt taktiež nie je z tých, ktorý informujú o svojich vzťahoch. Od svojho rozvodu s Angelinou Jolie neprehovoril o žiadnej konkrétnej žene, s ktorou chodil.

Najnovšie články