Svetoznáma herečka sa stala dvojnásobnou mamou. Chlapčekovi vybrali krásne meno

Kristína Hagarová

Foto: Instagram ( mandymooremm)

38-ročná herečka Mandy Moore je dvojnásobnou mamou. Spolu so svojím manželom Taylorom GoldSmithom privítali svoje druhé dieťa, syna, ktorý dostal krásne meno.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, ich syn dostal meno Oscar Bennett Goldsmith, pričom Mandy ho na sociálnych sieťach nazvala ako Ozzie. „Ozzie je tu! Oscar Bennett Goldsmith prišiel trochu neskoro, ale s veľkou sebadôverou a s ľahším pôrodom ako jeho brat, na veľkú radosť jeho rodičov. Naše srdcia sa zdvojnásobili a bezprostrednosť lásky je ohromujúca. Nedá sa vypovedať, ako sme vďační za našu štvorčlennú rodinu,“ napísala na sociálnej sieti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mandy Moore (@mandymooremm)

Nemohla si dať epidurál

Malý Ozzie sa teda stal mladším bratom svojmu veľkému bratovi Augustovi „Gusovi“ Harrisonovi, ktorý má 20 mesiacov. Mandy spolu s manželom oznámili, že čakajú druhé bábätko, v júni tohto roka. Mandy nedávno vydala svoj nový album In Real Life a najprv plánovala turné, avšak začiatkom leta ich zrušila kvôli zdravotným problémom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mandy Moore (@mandymooremm)

Taktiež prezradila, že počas pôrodu nemôže dostať epidurálku, pretože má autoimunitnú poruchu. Aj staršieho Gusa musela porodiť bez liekov. „Mám príliš málo krvných doštičiek, čiže to bolo hrozné. Ale urobím to znova. Priala by som si, aby som si mohla dať lieky proti bolesti, no nevadí, stojí to za to.“