Kate Middleton prezradila o synčekovi Louisovi novinku. Nedávno oslávil jeden rôčik a teraz toto

Lucia Mužlová

Foto: instagram/thingsofroyals

Minulý mesiac sme vás informovali, že malý princ Louis oslávil už jeden rôčik. Pri tejto príležitosti Kate a aj Kensingtonský palác zverejnili oficiálne fotografie z jeho života. Krásny blonďatý chlapček pózoval pre svoju maminu, ktorá sa rozhodla fotografie uverejniť.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Podľa všetkého má momentálne rodina plné ruky práce. Princ George už chodí do školy, princezná Charlotte oslávila krátko po bračekovi 4 roky a aké novinky prezradili o jednoročnom princovi Louisovi?

Mamina troch detí je určite zaneprádznená rodinným životom a napriek tomu, že má pomoc, je neustále v strehu. Je to najmä preto, že sa stavia na nôžky a začína robiť prvé kroky. „Jedného dňa som sa otočila aa keď som sa pozrela späť, stál na nôžkach a snažil sa urobiť prvé krôčiky. Nemala som ani len tušenie!“ Takto komentovala prvé pokusy synčeka Kate Middleton a naznačila, že Louis bude čoskoro sám chodiť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Už v januári odhalila, že Louis sa plazí, a že je poriadne rýchly lezec. V marci zase povedala, že dokáže sám stáť. Z každého jedného malého úspechu sa rodina teší. Spomeňte si na svoje deti a vašu radosť, keď urobili prvé kroky alebo povedali prvé slová. Mamina troch detí má určite veľa starostí aj radostí okolo rodiny, no tieto sú práve z tých príjemnejších.

people.com