Len 8-ročný chlapec prichytil svoju mamu doma s milencom. Prisľúbil, že pred otcom bude mlčať, ale len pod jednou podmienkou

Monizz

Kto povedal, že deti 21. storočia sú hlúpe, ani netušil, ako veľmi sa mýlil. Tento príbeh vás presvedčí, že chlapec, ktorý prichytil dospelých pri niečom, o čom vedel, že nie je správne, bol chytrejší ako by si ktokoľvek vedel predstaviť.

Článok pokračuje pod videom ↓
pixabay.com

Skutočný príbeh hovorí o osemročnom chlapcovi, ktorý po príchode zo školy prichytil svoju mamu doma s milencom. Chlapec bol dostatočne vnímavý, aby aj napriek pomerne útlemu veku pochopil, že v rodičovskej spálni sa deje niečo, čo by sa malo týkať len jeho mamičky a jeho ocka. Cudzí muž mu vôbec nebol po chuti. So svojou záletnou matkou teda pekne vybabral.

Prefíkanejší než veľkáči

Malý chlapec vídal cudzieho muža u nich doma stále častejšie. Jedného dňa však prišiel zo školy domov a zo spálne počul čudné zvuky. Už pri vchode si všimol mužské topánky, no myslel si, že patria jeho ockovi. Rozhodol sa teda zistiť, čo to rodičia v spálni stvárajú. Aké veľké bolo jeho prekvapenie, keď uvidel v posteli svoju mamičku s cudzím mužom. Odišiel od dverí a uchýlil sa do svojej izby.

pixabay.com

Na druhý deň sa scenár opakoval, no chlapec mamu prekukol a skryl sa do skrine skôr než dospelí prišli domov. Aby toho nebolo málo, stalo sa presne to, čo sa stáva len vo filmoch. Manžel sa vrátil z práce skôr, a tak musela vystresovaná žena ukryť milenca na najbližšie nenápadné miesto, ktorým bola skriňa.

Tam už ale čakať ukrytý chlapec a dospelému sa prihovoril.

Je tu tma,“ povedal.

Preľaknutý milenec najprv ledva lapil dych a potom odpovedal s čo najväčšou rozvahou: „Nemusíš sa ničoho báť.“

Chlapec mu povedal, že by si prial novú loptu. Cudzinec zdvorilo odpovedal, že má o loptu požiadať svojich rodičov. No chlapec sa nevzdával.

„Môj ocko je v kuchyni,“povedal cudziemu mužovi.

Ten v rozpakoch pochopil, o čo chlapcovi ide a rezignovane sa ho spýtal: „Koľko na ňu potrebuješ?“

250 eur,“ povedal chlapec. Muž nemal na výber a peniaze chlapcovi dal.

pixabay.com

O niekoľko týždňov sa situácia zopakovala. Chlapec každý deň sedával v skrini a záletná matka si to vôbec nevšimla. Milenec sa opäť ocitol v skrini a chlapec začal: „Je tu tma. A ja nemám tenisky“.

„Koľko?“, spýtal sa nešťastný milenec, ktorý v tom okamihu pochopil, že chlapec sa mu veľmi prefíkane mstí.

„500 eur“.

Pár dní na to povedal otec synovi, že si spolu môžu ísť zahrať futbal. Chlapec mu sklamane odpovedal, že nemôže, pretože všetky svoje športové veci predal kamarátovi a zarobil na nich 750 eur. Rozrušený otec bol z toho veľmi nešťastný a rozpovedal to svojmu dobrému priateľovi.

pixabay.com

Keď vzal chlapca najbližší deň do kostola, poslal ho na spoveď a prikázal mu vyspovedať sa z toho, že svojvoľne predával veci kamarátovi, ktorý mu za to dal množstvo peňazí a tie určite ukradol rodičom. „Toto sa kamarátom nerobí! Keby si bol povedal, všetko by sa dalo vyriešiť a tvoj kamarát by doma nemusel kradnúť.“

Chlapec zvesil hlavu a vybral sa do spovednice. Keď si sadol a pozrel sa cez mriežky na kňaza, okamžite pochopil.

„Je tu tma“, povedal celkom bezvýznamne.

„Došľaka!“, zaklial duchovný a vyšiel zo spovednice.

pixabay.com

Ako sa zdá, osemročný chlapec preľstil záletného kňaza aj mamu. Otcovi nevyzradil nič a jeho mama po tejto príhode svoj vzťah okamžite ukončila. Deti sa niekedy učia rýchlejšie ako dospelí. Myslíte si, že aj tie vaše by vás mohli takto prekabátiť?

Pozri aj: Toto je dôvod, prečo svoju dcéru nenútim do domácich prác! Dcéry sa nám nerodia preto, aby sa stali našimi pomocnicami v domácnosti

zdroj: babskeveci.sk (M), ofigenno.com

Najnovšie články