Mala pred sebou celý život. Vo veku 28 rokov podľahla rakovine známa influencerka

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (nataliefornasier)

Vo veku 28 rokov zomrela austrálska influencerka Natalie Fornasier, ktorej bola diagnostikovaná rakovina, keď mala 20 rokov. Všetko to začalo tak, že si všimla znamienko na palci.

Ako informoval portál Tyla, keď mala Natalie 20 rokov, všimla si na palci zvláštne znamienko. Po tom, ako si ho dala skontrolovať prišli na to, že je to rakovina, ktorá sa rozširuje. Odkedy jej diagnózu určili, strávila veľkú časť života zvyšovaním povedomia o rakovine.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natalie Fornasier (@nataliefornasier)

Hovorila o svojom príbehu

Na Instagrame mala slušnú základňu sledovateľov, ktorí sledovali jej príbeh. Na sociálnych sieťach opisovala toto obdobie svojho života ako brutálne a napísala dlhý príspevok, v ktorom smútila nad svojím tragicky krátkym životom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natalie Fornasier (@nataliefornasier)

Plakala za životom, o ktorý prišla

„Posledné štyri mesiace boli brutálne. Koncom júla som dostala správu, že mi zostávajú mesiace života. Všetky rozhovory, ktoré som musela viesť, plány, ktoré som mala, kam moje myšlienky smerujú. Je to bolestivé. Jasné, že som plakala kvôli strachu zo smrti. Kričala som po deťoch, ktoré nikdy nebudem mať, starnutí, ktoré nezažijem, živote, ktorý som mala žiť,“ napísala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natalie Fornasier (@nataliefornasier)

Pripomína, aby si užila čas

Ďalej písala, že plakala za manželom Alexandrom, ktorého opúšťa, za životom, ktorý mali mať a za rodinou. Taktiež pripomínala ostatným, aby si užili čas, ktorý majú. Tvrdí, že ho musia využiť naplno a že je ako rieka. „Nie ste schopný vidieť začiatok ani koniec, ale môžete to cítiť. Takže by ste ho mali využiť naplno.“ 

Zároveň ďakovala lekárom a sestrám, že sa o ňu postarali a podporovali ju. Manžel sa o ňu staral, aj keď podstúpila operáciu v snahe zastaviť šírenie rakoviny. Nakoniec však ochoreniu podľahla.

Najnovšie články