10 krásnych a inšpiratívnych žien, ktoré svet miluje pre ich odvahu, krásu, dôvtip a hlave pre ich sexy krivky

Lucia Mužlová

Aj keď plnoštíhle modelky sú populárne najmä v zahraničí, myslím si, že by nezaškodilo, aby sme sa trochu inšpirovali. My ženy nie sme takmer nikdy spokojné so svojou postavou, preto nezaškodí pozrieť sa na nepochybne úspešné ženy, ktoré bojujú proti stereotypom. Dôležité je, aby ste mali hlavne vždy ten správny postoj, čo tieto ženy nepochybne majú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Chloe Marshall


https://www.instagram.com/p/BjpucECDl9w/?taken-by=chloemarshall01

Chloe v roku 2008 získala titul Miss Surrey a dostala sa do finále Miss England, čo sú jej najväčšie medzníky v plus size živote. Okamžite sa stala hviezdou médií a proťahovala pozornosť všade, kam sa pohla. Na oplátku jej to pomohlo odštartovať vcelku úspešnú kariéru modelky. Jej hlavné motto je: „Nemusíte byť vysoké ani štíhle na to, aby vás považovali za krásne“.

Stefania Ferrario


https://www.instagram.com/p/BkelqhHjn8Z/?taken-by=stefania_model

Stefania je v súčasnej dobe tvárou značky Dita Von Teese, kde predvádza spodné prádlo. Sama sa od výrazu „plus size“ dištancuje. Vedie rôzne kampane, kde vyjadruje svoj názor, že každá žena je krásna a nezáleží na tom, ako vyzerá a aké má krivky.

Felicity Hayward


https://www.instagram.com/p/BjqGdK3A-B8/?taken-by=felicityhayward

Felicity sa stala vzorom žien vďaka šťastnej náhode. V klube mládeže, kam chodila tancovať si ju všimol fotograf, ktorý ju hneď pozval na fotenie. To je dôkazom toho, že otvorenosť a odvaha môžu mať priaznivý vplyv na našu kariéru.

Jada Sezer


https://www.instagram.com/p/Bj7mI40hthP/?taken-by=jadasezer

Jada pracuje pre rôzne značky a predvádza najmä plavky a šaty pre ženy, ktoré majú krivky. Je dôkazom toho, že je dôležité cítiť sa vo vlastnom tele dobre a sebaisto.

Kortnie Coles


https://www.instagram.com/p/BYJnryJBlX1/?taken-by=kortniecoles

Kortnie je tvárou známej americkej šou s top modelkami. Vďaka účasti je dnes známou tvárou mnohých značiek a pracuje pre agentúru Wilhelmina Models.

Liris Crosse


https://www.instagram.com/p/BkQ3LIrgYKA/?taken-by=lirisc

Liris je slávna modelka, herečka a často jej hovoria „plus size Naomi Campbell“. Keď začínala svoju kariéru, bola nútená radikálne meniť svoje telo. Pravidelne pózuje pre najznámejšie časopisy a objavila sa aj vo videoklipoch svetoznámych umelcov. Jej poslaním je inšpirovať ďalšie ženy a priviesť ich k tomu, aby sa nebáli ísť si za svojím snom.

Shareefa J


https://www.instagram.com/p/Ber6A9YnqRb/?taken-by=shareefa_j

Shareefa sa cíti sexy v akomkoľvek oblečení. Myslí si, že je dosť nespravodlivé spájať krásu len so štíhlymi ženami. pričom plnšie ženy musia vo svete módy znášať obrovskú kritiku. Dievčatám, ktoré majú nejaké komplexy sa snaží ukázať, že nemusia dodržiavať určené konfekčné štandardy.

Katya Zharkova


https://www.instagram.com/p/BlqsAJHH0mR/?taken-by=katyazharkova

Katya je najvyššia ruská modelka. Jej životné krédo znie takto: „Vaše šťastie nemá nič spoločné s tým, koľko vážite. Žite tu a teraz a nevzdávajte sa vecí, kým nebude príliš neskoro!“

Marquita Pring


https://www.instagram.com/p/BlbZ00HjHGd/?taken-by=marquitapring

Marquita začala svoju kariéru tým, že sa stala plus size tvárou niektorých módnych katalógov. V roku 2011 sa dokonca objavila na titulke časopisu Vogue. Je spokojná a šťastná so svojím telom, no zdôrazňuje, že dôležité je najmä fyzické zdravie a vyrovnanosť.

Anastasia Vinogradova


https://www.instagram.com/p/BMJwDpCgen4/?taken-by=nasty_vinni

Anastasia je ruská modelka, ktorá má prekrásne ženské krivky, rozprávkovú tvár a nádherné oči. Je vynikajúcim príkladom ženskej krásy a elegancie.

Pozri aj: Muž požiadal dojčiacu matku, aby sa zakryla. Jej neuveriteľne vtipná a výstižná reakcia baví internet

(Lucia M.), brightside.me

Najnovšie články