Bola inšpiráciou pre mnohých ľudí. 23-ročná žena podľahla agresívnej forme rakoviny mozgu

Kristína Hagarová

Foto: Twitter (shitscaredmum)

Vo veku 23 rokov tragicky zomrela Laura Nuttall. Keď mala 18 rokov, diagnostikovali jej nevyliečiteľný nádor na mozgu a dali jej len 12 mesiacov života.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, Laura sa vtedy rozhodla, že zo života, ktorý jej zostáva, vyťaží maximum. O tom, že nádoru nakoniec podľahla, informovala jej rodina prostredníctvom Twitteru. Laurina mama Nicola napísala na sociálnu sieť srdcervúci príspevok. „S bolesťou v srdci sa musím podeliť o správu, že sme dnes v skorých ranných hodinách stratili našu krásnu Lauru,“ napísala.

Bola inšpiráciou pre ostatných

Nicola napísala, že jej dcéra bola veľmi húževnatá a počas svojho krátkeho života chcela byť inšpiráciou pre ostatných. „Bola divoká až do konca. Bolo pre mňa cťou byť jej mamou. Všetci sme zničení pri myšlienke na to, že budeme žiť život bez nášho dievčatka, ale taký je život,“ povedala.

Laure diagnostikovali agresívnu formu rakoviny mozgu a dávali jej len 12 mesiacov života. Laura si vytvorila zoznam, čo chce ešte zažiť a plnila ho počas rokov, ktoré nasledovali. Jej príbeh sa dotkol mnohých ľudí a dostala sa na titulky mnohých magazínov.