Túto hračku má doma takmer každá rodina, no je životu nebezpečná. Rodičia, prečítajte si varovanie

Dana Kleinová

Foto: Instagram (tinyheartseducation)/ Image by Freepik

Žena sa podelila so strašidelným zážitkom, ktorý má slúžiť ako varovanie pre iných rodičov. Chlapčekovi sa v ústach prichytil kúsok hračky a jeho teta si najprv myslela, že ide o žuvačku, no mýlila sa. Našťastie sa mu nič nestalo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kendall Kemezis sa podelila o zážitok, kedy sa hranie s jej synovcom zmenilo na okamih, ktorý mohol dopadnúť veľmi zle, ak by ona a jej sestra pohotovo nezareagovali. Informuje o tom Tyla.

Foto: Image by Freepik

Myslela si, že je to žuvačka

V prvých rokoch detstva je bežné, že si deti strkajú do úst čokoľvek, čo im príde pod ruky. Niektoré hračky nepredstavujú riziko, no pri iných musíte byť viac než pozorní. Svoje o tom zistila aj Kendall pri hre so svojím synovcom. Práve ho držala na rukách, keď si všimla, že má niečo v ústach.

„Dnes večer, keď som držala svojho synovca, som si všimla, že má v ústach niečo ružové. Pozrela som sa na to bližšie a usúdila som, že ide o žuvačku,“ vysvetlila.

Foto: Instagram (tinyheartseducation)

V ústach mal kus gumy

Našťastie po tom, čo si Kendall všimla, že chlapec má niečo v ústach, rozhodla sa to skontrolovať aj jeho mama. Tá rýchlo zistila, že nejde o žuvačku. „Moja sestra to ucítila a uvedomila si, že je to guma, a tak za ňu potiahla. Tento kúsok hračky sa nejako odlomil a prisal sa k jeho ďasnám,“ vysvetlila Kendall.

Kendall sa hneď rozhodla podeliť o svoju skúsenosť s internetom a varovať tak pred nebezpečnou hračkou. Na sociálnej sieti zdieľala fotky, ktoré ukazujú kúsok z poškodenej hračky, ako aj fotku, na ktorej je vidieť, ako tento kúsok uviazol jej synovcovi v ústach. „Máme šťastie, že sa to skončilo takto a nie jeho udusením,“ povedala o situácii.

Foto: Instagram (tinyheartseducation)

Najnovšie články