Príbeh Williama a Kate, o ktorom mnohí ľudia nevedia. Takto vyzeralo ich prvé stretnutie

Nikoleta Kottešová

Foto: Profimedia

Vďaka nádherným rozprávkam z detstva mnohé dievčatá už od malička vždy snívali o tom, že sa stanú princeznou. Fantazírujú o tom, že si oblečú dlhé šaty a na hlavu si nasadia diamantovú korunku. Žijú na zámku a majú po svojom boku pekného princa. No pre niektorých šťastlivcov sa táto fantázia stane realitou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Krásny príbeh lásky milovanej Kate Middleton a princa Williama, členov britskej kráľovskej rodiny sa začal písať   na univerzite v St. Andrews. Obaja študovali dejiny umenia a William často narážal na Kate na chodbách školy. Hoci nakoniec nadviazali priateľstvo, kvôli Kateinej hanblivosti to chvíľu trvalo. Podľa Kate, keď prvýkrát stretla svojho budúceho manžela, začervenala sa a utiekla, napísal magazín Bright Side.

Foto: Profimedia

Presťahovali sa

Priateľstvo Kate a Williama sa naďalej rozvíjalo. Presťahovali sa s ďalšími dvoma priateľmi do bytu. „Odtiaľ to nejako rozkvitlo, naozaj, len sme sa viac videli, trochu viac sa stretávali a trávili spolu čas,“ komentoval William. V snahe zapôsobiť na ňu sa princ pokúšal variť luxusné večere, ale nakoniec jedlo buď spálil, alebo niečo podpálil, takže sa mu snažila pomôcť a prevziať kontrolu nad celou situáciou.

Foto: TASR/AP

Bublina praskla

Pre Kate a Williama bola vysoká škola bublinou, kde žili šťastný a nerušený život, keďže britská tlač súhlasila, že princa počas štúdia nebudú rušiť. Dvojica tak získala trochu súkromia. Po promócii však netušili, že bublina v skutočnom svete praskne. Ešte predtým ich otec Kate spolu odfotil. Vyzerali krásne a bezstarostne. Keď princ William vyštudoval Kráľovskú vojenskú akadémiu v Sandhurste, Kate bola pri ňom, aby prejavila svoju podporu, spolu s kráľovnou. Bola to jej prvá kráľovská udalosť vôbec, a bezpochyby, vyvolalo to mnoho klebiet o zásnubách.

Foto: Instagram (the.british.royal.family)

Vyvolali šialenstvo

O prvom stretnutí Kate a kráľa Karola nie je veľa informácií, ale princezná prezradila, že ich stretnutie bolo naozaj milé. „Bola som dosť nervózna zo stretnutia s Williamovým otcom, ale je veľmi, veľmi ústretový a veľmi priateľský, takže to pre mňa naozaj nemohlo byť jednoduchšie,“ povedala. Kate vo svojom elegantnom červenom kabáte a čiernom klobúku spustila mediálne šialenstvo a ľudia ju začali prirovnávať k Williamovej zosnulej matke Diane. Paparazzi stále pozorne sledovali mladý pár, keď si žili každodenným životom.