Kate Middleton na verejnosti opäť zaujala. Na ušiach náušnice za pár eur a opäť vytiahla starý kúsok oblečenia

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Kate Middleton sa objavila na verejnosti a opäť zažiarila. Počas výletu v Scarborough so svojím manželom princom Williamom znovu ukázala, že na sebe nemusí mať len tie najdrahšie veci.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, Kate Middleton doplnila krásny „ťaví“ outfit jednoduchými náušnicami, ktoré ju vyšli iba 6 eur. Aj keď sú náušnice od Accessorize momentálne vypredané, Kate má tie svoje už niekoľko rokov a mala ich na sebe hneď pri niekoľkých príležitostiach. Napríklad aj pri návšteve v Írsku v roku 2020, či počas videohovorov.

Nebolo to prvý raz

Mala ich napríklad aj na zápase Rugby Union Six Nations medzi Anglickom a Walesom na štadióne Twickenham vo februári 2022. Katein outfit v Scarborough obsahoval aj ďalšie recyklované kúsky, napríklad kableku DeMellier či topánky Ralph Lauren.

Vzor v kráľovnej Alžbete

Aj Kate, aj William mali na sebe pripnutý kvet maku, ktorý sa od roku 1921 používa na pamiatku vojakov, ktorí zomreli vo svetových vojnách. Je spojený primárne so Spojeným kráľovstvom a krajinami Commonwealthu , hoci tento symbol využíva už aj USA.

Kate Middleton, ale aj ostatné členky kráľovskej rodiny často recyklujú svoje oblečenie a o kráľovnej Alžbete bolo taktiež známe, že je veľmi šetrná, čo sa týka oblečenia a nemala pravidlo, že sa nemôže v niečom na verejnosti objaviť dvakrát.