Populárna herečka Meg Ryan sa objavila na verejnosti a ľudia z nej nevedeli spustiť oči. Mnohí ju takmer nespoznali

Kristína Hagarová

Foto: TASR archív

Pamätáte si na herečku Meg Ryan z obľúbených filmov Láska cez internet, Keď Harry stretol Sally či Bezsenné noci v Seattli?

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Hello Magazine, herečka bola veľmi často kritizovaná kvôli plastickým operáciám, ktoré absolvovala. Mnohí tvrdia, že už len ťažko by v nej hľadali tú krásnu ženu z romantických filmov a komédií. Meg sa však nevedela zmieriť so starnutím, posledné roky sa tak utiahla do úzadia a verejnosť o nej takmer nepočula. Spoločenským udalostiam sa vyhýbala oblúkom.

Meg Ryan opäť na filmovom plátne

Teraz je však všetko inak. 61-ročná herečka najnovšie potešila fanúšikov, keď prezradila, že sa vracia do hereckého sveta, a to hneď vo filme What Happens Later, kde si po jej boku zahral aj David Duchovny. Naplánovaný je na rok 2023 a Megh Ryan ho bude aj režírovať. Naposledy sa takto objavila vo filme Listy z vojny v roku 2015, ktorý taktiež režírovala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meg Ryan (@megryan)

Meg sa však stále vyhýba otázkam jej výzor a plastické operácie. Tvrdí, že absolútne nie je zaujímavé komentovať to, ako kto vyzerá, či má vrásky alebo šedivé vlasy.