Muž zostal úplne zdrvený. Snúbenica na svadbe nechce jeho dcéru, ľudia sa do nej poriadne pustili

Hyriaková Kristína

Foto: pixabay/unsplash

Svadobný deň je skutočne tým najdôležitejším dňom v živote každého človeka. Preto si každý želá, aby boli jeho súčasťou aj najbližší príbuzní a priatelia. Avšak jeden ženích dostal zákaz priviesť na svadbu jednu z najdôležitejších osôb jeho života.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, nevesty sa zvyknú meniť na hotové klbko nervov a často sa k svojmu okoliu či k potenciálnemu ženíchovi správajú celkom otrasne. Dôkazom je aj jedna žena, ktorá svojmu snúbencovi zakázala zobrať na svadbu svoju vlastnú dcéru. Všetko sa to začalo úplne nevinne.

S bývalou manželkou sa rozišli v dobrom

Ako napísal muž na Reddite, má dcéru z predchádzajúceho vzťahu, ktorá má 11 rokov a keďže sa s bývalou manželkou rozišli v dobrom, jej starostlivosť si rozdelili presne na polovicu. Celý konflikt sa spočiatku začal veľmi nevinne. Keď sa so svojou snúbenicou začali rozprávať o svadbe, navrhol, aby jeho dcéra bola jej družičkou.

Foto: unsplash

Nechce dcéru na svadbe

Ona však chcela, aby družičkou bola jej neter a nie budúca nevlastná dcéra. „Po rozvode som stretol moju terajšiu snúbenicu, ktorú som po piatich rokoch požiadal o ruku. S mojou dcérou vychádzala vždy dobre. Keď mi povedala, že chce, aby bola družičkou jej neter, nevidel som v tom žiadny problém, ale chcel som, aby ňou bola aj moja dcéra,“ vysvetlil muž.

ilustračná foto: pixabay

Poriadne to prehnala

Na to mu jeho snúbenica povedala, že si nemyslí, že na to bude vhodná a že čo sa týka dievčat, je to všetko v jej réžii. „Povedal som jej, že moja dcéra bude na svadbe, na čo povedala, že nesúhlasí. Tak som povedal, že ak tam nebude moja dcéra, žiadna svadba ani nemusí byť,“ napísal a dodal, že potom svoju dcéru zobral na zmrzlinu.

Najnovšie články