Video, ktoré vám zlomí srdce. Dedko sa po 30 rokoch chystá opäť na rande, žena sa však nakoniec neukázala

Kristína Hagarová

Ilustračné foto: unsplash

Dedko zlomil srdcia mnohých ľudí, keď zdieľal rozkošné video, ako sa pripravuje na prvé rande po 30 rokoch. Nakoniec sa však dáma neukázala a on musel jesť sám.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, 89-ročný dedko Joe sa stal senzáciou na TikTok-u od spustenia svojho účtu v roku 2020. Teraz zdieľal video, ako sa pripravuje na svoje prvé rande po 30 rokoch. Bohužiaľ, video sa končí tým, že Joe prezradil, že sa jeho dáma neukázala a musel jesť sám. „To bola zábava,“ napísal ironicky. Vo videu vidíme, ako sa Joe pripravuje na rande a čaká pri stole.

@grandadjoe1933Well that was fun 🤦‍♂️♬ kill bill sped up – SZA

Trpezlivo čakal, dáma však nedorazila

Stále trpezlivo čaká, potom pošle svojej dáme správu, aby zistil či len nemešká, alebo mu oznámi, že je na ceste. Nakoniec sa jednoducho neukázala, a on čakal hodinu, kým sa sám najedol. Keďže má na TikTok-u slušnú základňu fanúšikov, hneď mu napísali niekoľko povzbudivých slov. „Jej strata, Joe!“ „Je mi to ľúto, ale vyzeráš vynikajúco.“ „Niektorí ľudia sú jednoducho bezohľadní. Zaslúžiš si niekoho láskavého,“ napísali ľudia.

Zaplavili ho slová povzbudenia

Joe sa prvý raz preslávil v roku 2020, keď začal vytvárať videá počas lockdownu, a to nielen zo svojho domu, ale aj z obchodov. Teraz má viac ako šesť miliónov sledovateľov, pričom príspevky uverejňuje takmer každý deň. Na sociálnej sieti sa objavil po tom, čo mu ich ukázala jeho vnučka Brooke, ktorá mala vtedy 15 rokov.

„Robila všetky tie zvláštne tance, ktoré deti na TikTok-u robia a chcela ma do toho zapojiť,“ povedal, pričom dodal, že sa na sieť dostal až neskôr, ale veľmi rýchlo si získal sledovateľov.