Viktor Vincze mnohým ľuďom ukázal realitu rodičovstva. Z jeho príspevku sú mnohí fanúšikovia nadšení

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (viktorvincze)

Len prednedávnom sa na verejnosť dostala informácia, že Adela Vinczeová a Viktor Vincze sa stali rodičmi. Už predtým otvorene rozprávali o adopcii, ktorá sa teraz stala realitou, napriek tomu, že ešte stále nemajú vyhraté.

Článok pokračuje pod videom ↓

Aj keď si svoje súkromie a taktiež súkromie bábätka, strážia, predsa len sa podelili o niekoľko zaujímavých informácií a príspevkov, ktoré mnohým ľuďom nielen otvorili oči, ale ukázali aj, ako má skutočne fungovať rodičovstvo. Adela aj Viktor spoločne búrajú stereotypy a mnohým ľuďom nastavujú zrkadlo v tom, že tak ako na chod celej domácnosti, tak aj na rodičovstvo sú tu dvaja.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viktor Vincze (@viktorvincze)

Obaja sa aktívne podieľajú na výchove

Otec dieťaťa ho „nestráži“ keď s ním trávi čas, ale ako rodič by sa mal aktívne podieľať na výchove a aj na staraní sa o dieťa. Viktor a Adela v tom majú jasno a zdá sa, že si vedia rozdeliť úlohy aj v prípade, že ide o projekt, do ktorého sú zapojení obaja, napríklad Let’s Dance. V tomto ročníku Adela zasadne opäť na porotcovskú stoličku, kým Viktor sa znovu zhostí úlohy moderátora večera.

Potešil milou fotografiou

Na tlačovke k obľúbenej šou bola pre tento raz Adela, kým Viktor zostal doma s ich dieťatkom. Zverejnil k tomu aj fotografiu, ktorou mnohých fanúšikov veľmi potešil. „Keď sa porotkyňa vráti pekne nalíčená z tlačovky Let’s Dance, na ktorej moderátor nebol, lebo organizoval preteky v štvornožkovaní, staval bunkre, utieral, čo vyšlo zhora, zdola, ponúkol nohu ako tréningový nástroj na šplhanie, presviedčal, že nielen sladké jedlo je chutné jedlo, poskytol náruč na spánok a objatie v ťažkej chvíli…aby si to o chvíľu celé zopakoval.“ V komentároch sa objavilo množstvo milých odkazov a správ ako pre Viktora, tak aj pre Adelu.

Najnovšie články